Modern Warfare 3'ün sitesi mi açıldı?

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 19.04.2011 - 10:49
Makarov'u bulun!
Dün akşam yayına giren bir site insanların aklını karıştırdı. findmakarov.com adlı siteye girdiğinizde birkaç günlük bir geri sayım ile karşılaşıyorsunuz. Bu da doğrudan aklımıza Modern Warfare 3'ü ve onunla ilgili büyük bir gelişme yaşanmasına ne kadar kaldığı fikirini getiriyor.

Ancak Activision firması bugün, bahsedilen sitenin sahibi olmadığını açıkladı ve sitede bulunan geri sayımın, yani  MW3'ün önümüzdeki hafta duyurulacağı dedikodusunun yalan olduğunu söyledi."Anlaşılan o ki bir sonraki Call of Duty projesi için etrafta çok fazla spekülasyon dolaşıyor. Şunu açıkça söyleyeyim ki henüz birşey açıklamayacağız. Aksi bir durum olursa bilin ki o şey düzmecedir" diyen Activision sözcüsü çarşamba günü bir duyurunun olup olmayacağı sorusuna ise "Hayır" cevabını verdi.

Ayrıca sitenin reklemı olan başka bir resimde ise Shephard'ın künyesi ile birlikte sitenin adresi ve bir de "Savaşı bitirin" yasızı bulunuyor.  
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 18:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
Modern Warfare 3'ün sitesi mi açıldı?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×