Modern Warfare 3'ün testi başladı!

Murat Sağlam
Murat Sağlam 12.07.2011 - 13:58
Infinity Ward, Glitch'çileri multiplayer testine davet etti
Merakla beklenen Call of Duty: Modern Warfare 3'ün tek kişilik senaryosunun dışında, çoklu oyunculu seçeneklerinin başarısı da soru işareti olarak duruyor. Özellikle Modern Warfare 1'in yakaladığı başarı, Modern Warfare 2 ile devam etmiş gibi görünse de, serinin üçüncü oyununun ne kadar başarılı olacağı merak ediliyor.

Modern Warfare 3'ün testi başladı!
Infinity Ward, mapMonkeys adı altında hareket eden "glitcher"ları yani oyunda yer alan ufak hataları keşfetmeyi kendine görev edinmiş insanları Call of Duty: Modern Warfare 3'ün çoklu oyunculu seçeneklerini test etmeleri için davet etti. Kısacası oyunun neredeyse tamam olduğu bu testin başlaması ile belli oldu.

Infinity Ward'un mapMonkeys ile ilk kez çalışmadığını da belirtelim. Daha önceki oyunlarda da test amaçlı olarak bu bilge(!) insanlardan faydalanmışlardı. Bakalım bu testin sonucunda, çoklu oyunculu seçeneklerin ne kadar başarılı olduğu ortaya çıkacak mı?
Yorumlar 31
MK Okuru
MK Okuru 12.08.2022 17:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
Modern Warfare 3'ün testi başladı!

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×