MoHAA: Breakthrough’un ayrıntıları belli oluyor.

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
MoHAA: Breakthrough’un ayrıntıları belli oluyor.
Medal of Honor’un yeni eklenti paketi Medal of Honor Allied Assault: Breakthrough’la ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Yapımcı TKO Software’den Jacob Hawley ile yapılmış bir söyleşide oldukça güzel ayrıntılar verildi. Buna göre yönettiğimiz kişi U.S. Army Sergeant John Baker. Oyun 3 ana savaş bölgesinde geçiyor; Kuzey Afrika, Sicilya ve Orta İtalya. Oyuna Kasserine geçidindeki büyük tank savaşıyla başlıyoruz.(Yapımcılar geçtiğimiz günlerde yaptıkları diğer bir röportajda Omaha Beach tarzı şok edici ve kanlı bir savaş sahnesinin oyunda yer alacağını belirtmişlerdi. Muhtemelen burada öyle bir şey yaşayacağız.) Umduğumuz gibi yeni silahlar kullanmaya hazır olun. Hemen belirtelim, oyunda İtalya’da dolanacağımız için öncelik İtalyan silahlarında ve bunlar Carcano marka tüfek, Bomba-a-mano adında el bombası ve Moschetto Automatico Beretta MOD.38A isimli hafif makineli. Ayrıca İngilizlerin PIAT bazukası ve Vickers Berthier Mk3b makineli tüfeği de şimdiden oyuna konulduğu bildirilen silahlar. Bunlardan başka birkaç yeni silah da oyunda olacakmış ancak oyundaki silahlar hakkında daha fazla bilgi elimizde yok.

Anlaşılan yapımcılar multiplayer olayına oldukça ağırlık vermişler. Yeni haritalar hazırlanıyormuş. Ayrıca yeni bir MP modda hazır. Quake’den hatırlayacağınız JailBreak, MoHAA: Breakthrough’da Liberation adıyla yeniden karşımızda. Liberation’da amaç oldukça basit. İki ayrı takım oluşturarak en yüksek skoru yakalamak. Ancak şöyle güzel bir ayrıntı mevcut, eğer ölürseniz doğrudan karşı takımın hapishanesinde bir hücrede gözlerinizi açıyor ve bir kaçış yolu buluncaya veya takım arkadaşlarınız sizi kurtarıncaya kadar orada kapalı kalıyorsunuz. MP için diğer bir güzellik ise kara mayınları. Evet yanlış duymadınız artık MoHAA’da MP oynarken mayın kullanabileceğiz. Fakat mayınlar yüzeyden görülemeyecek ancak dedektör yardımıyla tespit edilebilecek.

Yapımcılar bir demo üzerinde çalıştıklarını ve en kısa zamanda yayınlamak istediklerini belirttiler. Fakat bu demo için kesin bir tarih verilmedi. Sonuçta yukarıda anlatılanlara bakacak olursak oldukça heyecanlı ve bitmesini istemeyeceğimiz bir paketle karşı karşıya olduğumuz anlaşılıyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.07.2021 05:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
MoHAA: Breakthrough’un ayrıntıları belli oluyor.

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×