Mojang, yeni bir Minecraft oyunu duyurdu: Minecraft Dungeons!

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 30.09.2018 - 17:42
Minecraft dünyasında geçen yeni oyun geliyor.

Minecraft'ın yapımcısı Mojang, Minecraft dünyasında geçen yeni bir oyun duyurdu. Mojang'ın geliştirdiği yeni oyunun adı, Minecraft Dungeons. Akisyon, macera türünde olacak olan Minecraft Dungeons, 2019 yılında yayınlanacak. Yapımcı firma oyunun duyurusunu resmi twetter hesabından yaptı. duyuru ile birlikte kısa bir tanıtım videosu yayınlandı. Minecraft Dungeons duyuru videosunu aşağıdaki oynatıcı üzerinden izleyebilirsiniz.

Yeni Minecraft oyunu geliyor: Minecraft Dungeons duyuruldu

Minecraft'ın geliştiricisi Mojang'dan yeni bir oyun duyurusu geldi. Aksiyon macera türündeki Miecraft Dungeons, yine orijinal Minecraft evreninde geçecek. Minecraft bünyesindeki küçük bir geliştirici stüdyo tarafından geliştirilen Minecraft Dungeons 4 kişi ortaklaşa oynanabilecek. Oyun şu an için sadece PC'ye çıkacak. Oyunun çıkışının ardından konsol sürümleri de gelebilir. Kaçırılan köylüleri kuratmak için sıradışı bir maceraya atılacağız, zindanlarda, mağaralarda kötü güçlerle savaşacak heyecan dolu bir maceraya açılacağız. Özellikle arakadaşlarla birlikte 4 kişi ortaklaşa oynanması ilgi çekici. Tabii küçük bir ekip tarafından geliştirilen bir oyundan da çok fazla bir şey de beklememek lazım. Miecraft Dungeons, Pc için 2019'da yayınlanacak.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2022 09:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.06.2020 13:02
Çok güzel bir oyun
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mojang, yeni bir Minecraft oyunu duyurdu: Minecraft Dungeons!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×