Mojang'dan, Scrolls geliyor. Aman Bethesda duymasın

Mahmut Saral
Mahmut Saral 22.11.2011 - 10:36
Güçlü eli olan kazanır
Minecraft'ın geliştiricisi Mojang'ın hazırladığı yeni oyun olan Scrolls, multiplatform olabilir. IGN'in raporuna göre bu oyun, şimdilik sadece PC platformu için doğrulanmış durumda ve 2012 yılında çıkması bekleniyor. Ancak Scrolls'un kullandığı alt yapıya bakılırsa, bu oyun aynı zamanda X360, PS3, Wii, iOS ve Android cihazları için de hazırlanabilir.

Minecraft'ın aksine, bir card combat oyunu olan Scrolls, bu yılın başından itibaren geliştiriliyor ve Unity 3 motoru kullanıyor. Sitesinde yer alan ibare de "Tek bir araç ile tüm platformları hedefliyoruz" yönünde. Bu açıklama da oyunun birçok platforma gelebileceğini doğrular nitelikte.
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 1.02.2023 02:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mojang'dan, Scrolls geliyor. Aman Bethesda duymasın

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×