Molyneux'nün oğlundan Valve'a sesleniş

Molyneux'nün oğlundan Valve'a sesleniş

Mert Günhan
Mert Günhan 20.12.2012 - 10:49
Molyneux'ler iki nesildir Half Life 3 bekliyor
İnternette Valve hayranlarının dönemlik "Half Life 3 çıksın artık" serzenişleri tekrar başlamışken, eskilerden bir video su yüzüne çıktı. Bu videoda Molyneux oğlunu kameranın karşısına koyup "Valve'a söylemek istediklerin var mı?" diye soruyor, küçük Molyneux ise bir bir Half Life 3 ile ilgili temennilerini anlatıyor. Molyneux arkada belirip "Half Life 3 almayın Fable 3 alın" diye röportajı kesmeye çalışsa da, Molyneux Jr. Valve'a temennilerini anlatıyor.

Tabii tek kötü yanı, videonun koyulma tarihinden itibaren 2 yıl geçmesi ve hala bir Half Life 3 çıkmaması. Lucas Molyneux bugünler de Half Life 3'ten çoktan umudunu kesmiş durumda. Peter Molyneux'nün dediğine göre Lucas uzun zamandır Minecraft oynamaktaymış ve Half Life 3'ün çıkıp çıkmamasını umursamıyormuş, peki ya siz?


Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 18.01.2021 17:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×