Monster’dan Mekanik Klavyeli İki Yeni Model

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 10.11.2017 - 13:07
Her tuşuna farklı bir renk atanabilen mekanik RGB klavyesi ile Abra A5 V10.3 ve Tulpar T5 v14.1 Gaming Laptop, performans ve görselliği bir arada arayanların tercihi olacak.

2005’ten beri dünya standartlarını Türkiye’deki oyunculara sunan yerli üretici Monster Notebook piyasaya çıkardığı iki yeni modeliyle bir kez daha oyunseverlerin beğenisini kazanmayı hedefliyor. Kusursuz bir performans için en iyi donanım bileşenlerini bir araya getiren Tulpar T5 V14.1 15.6” ve Abra A5 V10.3 15.6" Oyun Bilgisayarı modelleri RGB aydınlatmalı mekanik klavyeleriyle de dikkat çekiyor.

Mekanik Klavyenin Gücü

Monster’ın kataloğuna eklediği Tulpar T5 v14.1 ve Abra A5 V10.3 modelleri Monster’ın artık herkesçe bilinen yüksek performans hedeflerine uygun şekilde oluşturulmuş. Her iki modelde de 7. nesil Intel Core™ i7-7700HQ işlemci, DirectX 12 destekli NVIDIA® GeForce® GTX10 serisi grafik kartları, yüksek hızlı bellekler ve SSD depolama birimleri gibi yüksek performanslı bir oyun bilgisayarı için gereken her türlü bileşen yer alıyor.

Bu iki yeni modeli benzerlerinden ayıran özellikleri ise sahip oldukları mekanik oyuncu klavyeleri. Mekanik klavyeler yapıları gereği oldukça dayanıklı olduklarından normal klavyelerden çok daha uzun kullanım ömrüne sahiptir. Ayrıca bu tip klavyelerde tuşların çalışması için sonuna kadar basmaya gerek olmadığı için, tuşlar mekanik olmayan klavyelere göre daha erken sinyal gönderir ve bu da oyunlarda avantaj sağlar.

Mekanik klavyeler yalnızca oyun oynarken değil, yazı yazmak gibi uzun süre klavye kullanmayı gerektiren durumlarda da kullanım deneyimini zenginleştiren ve geliştiren donanımlardır. Tuşların aktive olması için 45-50 gramlık bir basınç gerektiren mekanik klavyeler, bu yönleriyle uzun süreli kullanımda parmakları normal klavyelerden daha az yorar. Eğer işiniz gereği bilgisayarınızda yazı yazıyorsanız bu iki modeldeki mekanik klavye sayesinde işinizden aldığınız keyif artacaktır.

Monster’ın pek çok modelinde olduğu gibi bu iki yeni oyun bilgisayarında da oyuncuların çok sevdikleri RGB aydınlatmalı klavye bulunuyor. Böylelikle klavyedeki tuşları istenen renklerde veya farklı renk gruplarında aydınlatmak mümkün oluyor. Hatta özel klavye yazılımı ile her tuşa farklı bir renk atamak bile mümkün.

Siz de bu mekanik klavyeli performans canavarlarını yakından incelemek ve satın almak için Monster mağazalarını ve https://www.monsternotebook.com.tr/ adresini ziyaret edin.

- Basın Bülteni

Monster’dan Mekanik Klavyeli İki Yeni Model

Monster’dan Mekanik Klavyeli İki Yeni Model

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 16.04.2021 21:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.11.2017 19:17
Tulpar T5 v14.1 hayda stokta kalmamış bile :(
Kalan Karakter : 300 Gönder
Monster’dan Mekanik Klavyeli İki Yeni Model

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×