Monster Genel Müdürü ve kurucusu olan İlhan Yılmaz ile konuştuk

Monster Genel Müdürü ve kurucusu olan İlhan Yılmaz ile konuştuk

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 5.05.2018 - 12:34
Monster Bilgisayar Genel Müdürü ve kurucusu olan İlhan Yılmaz ile konuştuk

Geliştirdiği Monster oyuncu bilgisayarları ile Türkiye'deki PC oyunculuğunun öncü firmalarından biri haline gelen Monster markası, önümüzdeki yıllarda diğer ülkelere de açılmayı hedefliyor. Biz de bu videomuzda Monster Bilgisayar Genel Müdürü ve kurucusu olan İlhan Yılmaz ile bir araya geldik ve firmanın hem Türkiye hem de yurt dışındaki hedeflerini konuştuk.

Monster Notebook dünyaya açılıyor

Monster Notebook, 13 yıldır oyunseverlere sunduğu yüksek performansı etkileyici tasarımlarla birleştiren yenilikçi çözümlere yenilerini ekliyor. Moda Teras’ta düzenlediği bir kahvaltı etkinliğinde oyun ve teknoloji basınıyla bir araya gelen marka, katılımcılara yeni ürünleri ve gelecekte atmayı planladığı adımlar hakkında bilgi verdi.

Hepsi Sekizinci Nesil

Etkinlikte iki farklı tasarıma sahip 5 modelini sergileyen Monster, farklı ihtiyaçlara cevap verebilen ve ihtiyaca göre konfigürasyonu kişiselleştirilebilen ürünlere sahip olduğunu gösterdi. Etkinlikte tanıtılan modellerden Abra A5 V13.1, Intel’in 8. nesil Core™ i5-8300H işlemcisini ve 4GB GDDR5 NVIDIA® GeForce® GTX1050 grafik kartını kullanıyor. Abra A5 V13.2 modelinde ise Core™ i7-8750H işlemci ve 4GB GDDR5 NVIDIA® GeForce® GTX1050 ekran kartı tercih edilmiş. Abra serisinden yeni nesil Coffe Lake işlemcilere ve yeni bir görünüme terfi eden bir diğer model ise Abra A5 V13.4 gaming laptop. Monster bu modelinde Core™ i7-8750H işlemci ve 4GB GDDR5 NVIDIA® GeForce® GTX1050 Ti grafik kartı tercih etmiş.

Zarif ve Güçlü

Markanın etkinlikte tanıttığı iki model ise daha önce hiçbir yerde gösterilmemiş incecik tasarımlarıyla dikkatleri üzerinde topladı. Abra A5 V14.1 Core™ i7-8750H işlemci ve 4GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX1050 Ti grafik kartı konfigürasyonuna sahip. Tulpar T5 V18.1 gaming laptop yalnızca 2cm kalınlığında ve 2.1 kg ağırlığındaki gövdesine Core™ i7-8750H işlemci ve 6GB GDDR5 NVIDIA® GeForce® GTX1060 grafik kartını sığdırmayı başarmış.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2021 21:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×