Monster Hunter animasyon filminden ilk fragman geldi

Aleyna Yıldırım
Aleyna Yıldırım 18.07.2021 - 13:41
Capcom'un aynı isimli oyun serisinden uyarlanan Monster Hunter animasyon filminden ilk fragman yayınlandı.

Özellikle Monster Hunter: World ile oyuncuların gönlünde taht kuran ve popülerliğini arttıran Monster Hunter animasyon filmi ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Netflix platformunda yayınlanacak film orjinal bir hikaye anlatacak ve bizi tanıdık bir yüz de karşılayacak.

Monster Hunter: Legends of the Guild 12 Ağustos'ta Netfilx'te

Capcom'un oyunlarında ilk kez Monster Hunter serisinin 4. oyununda  ortaya çıkan ve o zamandan beri Monster Hunter: World'de yer alan bir avcı olan Aiden, animasyon filminin başrolünde yer alacak. Monster Hunter: Legends of the Guild  filminde Ace Cadet olarak da bilinen Aiden, köyünü her şeyi yok etmekle tehdit eden Yaşlı Ejderhadan korumak için bir yolculuğa çıkacak.  Huysuz avcı arkadaşı Julius'un ve canavarları öldüren bir ekipten biraz yardım alan Aiden, canavar katilinden tam teşekküllü avcıya dönüşecek.

Tabiki de Monster Hunter oyunlarının en sevilen ve bizlere oyun boyunca eşlik eden Palico da film boyunca eşlik edecek. Netflix platformu üzerinde 12 Ağustos'ta yayımlanacak Monster Hunter: Legends of the Guild animasyon filminde Aiden karakterini Avatar: The Last Airbender'daki Prens Zuko rolündeki seslendirme kariyeri ile tanınan Dante Brasco seslendirirken yönetmenliğini ise Steven F. Yamamoto üstlenecek. Ben Rausch, Erica Lindbeck ve Dante Basco gibi isimler de seslendirme kadrosunda bulunacak.

Şimdiye kadar Youtube üzerinden yayımlanan videodan oldukça olumlu tepkiler alan Monster Hunter: Legends of the Guilid animasyon filmi 58 dakika sürecek. Umarız ki Monster Hunter sevenleri mutlu edecek bir animasyon filmi olur.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 27.09.2022 23:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.07.2021 11:39
görsel olarak güçlü değil.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.07.2021 23:55
World'ün sinematikleri daha mı iyiydi ne
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.07.2021 13:23
Çakma god of war
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.07.2021 09:34
58 dk nedir arksdaş
Kalan Karakter : 300 Gönder
Monster Hunter animasyon filminden ilk fragman geldi

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×