Monster Hunter filminin çekimlerine Eylül ayında başlanacak

Monster Hunter filminin çekimlerine Eylül ayında başlanacak

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 20.05.2018 - 21:34
Merakla bekliyoruz

Monster Hunter aslında, özellikle Nintendo'nun taşınabilir konsollarına sahip olan oyuncuların yıllardır yakından takip ettiği bir seri. Ancak Capcom'un 26 Ocak'ta PlayStation 4 ve Xbox One için çıkarttığı Monster Hunter World sayesinde, Monster Hunter serisi daha büyük bir kitleye ulaştı ve oldukça da fazla sevildi. Capcom'un kasasını da doldurmayı başaran Monster Hunter'ın popülerliğinden sonuna kadar yararlanmak isteyen firmanın, Monster Hunter filmi için düğmeye bastığı da geçtiğimiz günlerde ortaya çıkmıştı. Resident Evil film uyarlamalarının yönetmeni Paul W.S. Anderson'in yöneteciği Monster Hunter filminden yeni bilgiler geldi.

Monster Hunter film uyarlamasının çekimleri Eylül ayında başlayacak

Millia Jovovich'in baş rollerinde olacağı ve kocası Paul W.S. Anderson'un yöneteceği Monster Hunter filmi, Eylül ayında ve 60 milyon dolarlık bir bütçe ile çekilmeye başlayacak. Monster Hunter'ın çekimlerinin Güney Afrikia, Cape Town'da yapılacağı görsel efektlerinin REsident Evil serisinde de çalışmış olan Mr X tarafından yapılacağı gelen yeni bilgiler arasında. Bakalım bu hiç de fena olmayan bütçeyle Paul W.S. Anderson nasıl bir film ortaya çıkartacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2021 00:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×