Monster Hunter filminin fragmanı sızdırıldı

Furkan Güler
Furkan Güler 18.06.2019 - 14:19
Eh işte diyebiliriz.

Resident Evil film serisinin yönetmeni Paul W.S Anderson'a emanet edilen Monster Hunter filminin fragmanı sızdırıldı. Özel bir gösterimde gösterilen fragmanı kaydeden biz izleyici, fragmanı internete yükledi. Filmden kısa sahneler içeren fragman, ilk bakışta pek de kaliteli durmuyor. Resident Evil film serisi ne kadar iyiyse, muhtemelen Monster Hunter filmi de o kadar iyi olacaktır. Serideki canavarları beyaz perdede gösterecek filmin hikayesini merak ediyoruz.

Monster Hunter filminin fragmanı sızdırıldı

Capcom'un sevilen oyun serisi Monster Hunter evrenini tema olarak alacak olan Monster Hunter filmi, 4 Eylül 2020'de seyircilerle buluşacak. Filmin başrol oyuncusu Milla Jovovich, sosyal medya hesabından Monster Hunter film setinden bazı fotoğraflar paylaşmıştı. Adeta bir savaş filmini andıran görseller, Monster Hunter hayranlarının tepkisini çekmişti. Görsellerin oyunun teması ile alakasının olmaması, hayranları düşündürdü. Resident Evil filmlerini yöneten Paul W.S Anderson'un, film serisini getirdiği noktadan Resident Evil oyunlarını seven oyuncuları maalesef memnun değil. Bakalım 2020 yılında vizyona girecek olan film, Monster Hunter serisini sevenleri memnun edecek mi?

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 30.01.2023 07:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.06.2019 08:39
Bana fake gibi geldi. Milla dışındaki kişiler japon.
MK Okuru
MK Okuru 19.06.2019 12:45
Japon filan değil o Taylandlı, Adı Tony Jaa ve çok güzel filmleri var Koruyucu ve Ong Bak gibi
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.06.2019 10:39
mad max i andırıyor şimdilik beğendim
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.06.2019 17:07
karısını oynatıyor ne bekliyorsunuz şu filmden
Kalan Karakter : 300 Gönder
Monster Hunter filminin fragmanı sızdırıldı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×