1/2

Monster Hunter World: Iceborne

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 12.09.2019 - 16:05
Kara kış kapıda
Platformlar PC, PlayStation 4, XBox One
Monster Hunter World: Iceborne
  • Yapımcı - Yayıncı Capcom - Capcom
  • Çoklu Oyuncu: Var
  • Oyun Türü: Aksiyon,Macera
  • Web Sitesi
Merlin Puanı 82
5 Kişi Oyladı
Okur Ortalaması%69
Artılar + Yeni eklenen harita çok güzel gözüküyor
+ Dolu dolu ek paket içeriği
+ Clutch Claw mekaniği
Eksiler - Yeni silah tipi olmaması
- Ana oyunda da bulunan performans sorunları

Uzak doğudan çıkan oyunlar, oradaki iş gücünün fazlalığından mı, yoksa uzak doğuluların çalışkan olmalarından mıdır bilinmez, detay ve içerik bakımından batıya kıyasla çok daha dolu yapımlar olarak karşımıza çıkıyorlar. Özellikle oyun türü RPG olunca, karşısında yüzlerce saat harcanabilen yapımlar ile karşılaşmak hiç de zor değil. Bu tip oyunlara en güzel örneklerden biri ise, uzun yıllardır Nintendo platformlarında boy gösteren, ancak mevcut nesil ile birlikte hem PC, hem de konsollar için yayınlanan Monster Hunter World oldu.

Monster Hunter World: Iceborne

İçerisinde arkadaşlarımız ile birlikte çeşit çeşit canavar avına çıktığımız, mekanikleri ile tok bir oynanış sunan ve RPG elementleri, binbir çeşit ekipmanı olsun, inanılmaz bir içerik yoğunluğuna sahip olan yapım yeni ek paketler ile de içeriğini güncellemeye devam ediyor. Bugün ise Monster Hunter World'un en yeni ek paketi Iceborne'u inceleyeceğiz. 

Hali hazırda oyun içerisinde birbirinden farklı bölgelere sahip olan Monster Hunter World'e, Iceborne ek paketi ile birlikte yeni bir bölge ekleniyor. Hoarfrost Reach adı verilen yeni bölge, ek paketin adından da anlaşılabileceği üzere karlar ile kaplı, soğuk bir iklime sahip. Kendi endemik türlerine de sahip olan Hoardfrost Reach içerisinde irili ufaklı birçok farklı yeni canavar da avlanmak için bizleri bekliyor. Hoardfrost Reach'te karşılaşacağımız canavar türleri tıpkı ana oyunda olduğu gibi büyük ve küçük canavarlar olarak ikiye ayrılmış durumda. Bölgedeki küçük canavarların isimleri: Cortos, Popo, Wulg, Anteka, Boaboa iken, bizleri çok daha büyük bir mücadeleye sokacak olan büyük canavarların isimleri: Banbaro,Barioth, Beotodus, Fulgur Anjanath, Shrieking Legiana, Legiana, Tigrex, Velkhana, Savage Deviljho olarak karşımıza çıkıyor.

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×