Monster Hunter World: Iceborne'un PC inceleme puanları nasıl?

Furkan Güler
Furkan Güler 9.01.2020 - 11:03
Hiç fena değil.

Geride bıraktığımız sene Monster Hunter World'ün konsol sahipleri ile buluşan Iceborne güncellemesi, bugün itibariyle PC oyuncularıa da buluştu. Oyuna onlarca yeni özellik, içerik ve canavar ekleyen Iceborne paketi oldukça sevilmişti. Konsol oyuncularına Monster Hunter World'e geri dönüş için bir neden veren Iceborne paketinin PC sürümünün ise inceleme puanları belli oldu. Açıklanan puanlara baktığımızda paketin PC'de de başarılı bir performans göstereceğini söyleyebiliriz. Genel olarak yüksek notlar alan güncelleme, daha uzun süreler boyunca konuşulacak gibi gözüküyor. Diğer bir yandan Monster Hunter World'e yeni bir paket gelip gelmeyeceğini de merak ediyoruz.

Monster Hunter World: Iceborne'un PC inceleme puanları nasıl?

İnceleme puanları ise şu şekilde,

- God is a Geek - 100
- The Digital Fix - 100
- Everyeye.it - 93
- GameStar - 90
- IGN - 90
- XGN - 90
- COGconnected - 90
- GameSpew - 90
- Windows Central - 90
- Cultured Vultures - 90
- Multiplayer.it - 87
- Millenium - 87
- PC Gamer - 82
- Metro GameCentral - 80
- RPG Site - 80
- PC Invasion - 80
- PCGamesN - 80 

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 13:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
Monster Hunter World: Iceborne'un PC inceleme puanları nasıl?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×