Monster Hunter World için açık beta tarihi belli oldu

Monster Hunter World için açık beta tarihi belli oldu

Furkan Güler
Furkan Güler 16.12.2017 - 11:53
Oyunun açık betası geliyor

Monster Hunter World ile eski serisine geri dönüş yapan Capcom, oyun için kapalı betanın ardından açık beta yapacağını da duyurdu. Verilen bilgilere göre açık beta, PlayStation 4 kullanıcıları için 22 Aralık tarihinde başlayıp, 26 Aralık tarihinde sona erecek. 18 Aralık'ta ön yüklemeye açılacak açık beta sürecini denemek isterseniz, elinizi çabuk tutmanızı öneriyoruz. Ayrıca ilk betaya katıldığınız hesap ile ikinci betaya katılma şansınız da bulunuyor.

Monster Hunter World'ün açık beta tarihi belli oldu

İlk olarak Sony'nin Tokyo Game Show panelinde gösterilen Monster Hunter World, 26 Ocak 2018 tarihinde raflarda yerini alacak. Oyun hakkında ek olarak Capcom, oyunun digital deluxe edition versiyonunun olacağını ve yanında da birden çok zırh, saç tarzı ve fazlasını vereceğini belirtmişti. Collector's Edition versiyonuna da sahip olacak olan oyun, içerisinde Nergigante isimli büyük canavarın figürünü, oyunun müziklerinin kopyasını, art book ve özel collector kutusu içerecek. Oyunun PC çıkış tarihi ise henüz belli değil. Ancak PC sürümünün, konsol çıkışından sonraki bir dönemde çıkacağını söyleyebiliriz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 03:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.12.2017 09:17
Kapalı betanın aynısı olur heralde... İndirmeme gerek yok.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×