Monster Hunter World kaç saat sürecek?

Monster Hunter World kaç saat sürecek?

Furkan Güler
Furkan Güler 18.12.2017 - 10:25
Oyunun ana senaryosu oldukça uzun.

Monster Hunter World ile seriye tekrar geri dönüş yapan Capcom, oyun hakkında yeni bilgiler açıklamaya devam ediyor. Oyunun yapımcılarından olan Ryozo Tsujimoto, Alman oyun basını olan Mein - MMO'ya verdiği röportajda Monster Hunter World'ün ana senaryosundan bahsetti. Açıklanan bilgilere göre Monster Hunter World'ün oyunculara sunacağı ana senaryo 40 - 50 saat arası sürecek. Geçireceğimiz sürenin çoğunu ise bazı materyalleri toplayarak eşya oluşturmaya ve ekipmanlarımızı yükseltmek için harcayacağız. Yani oyunda grind adını verdiğimiz aynı olay silsilesini tekrar tekrar yapma durumu bulunacak.

Monster Hunter World sunduğu ana senaryonun uzunluğu belli oldu

26 Ocak tarihinde PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacak oyunun PC sürümü daha sonra çıkacak. Oyunun yapımcısı Ryozo Tsujimoto, oyuncuların uzun bir süre boyunca Monster Hunter World'ü oynamak istediğini belirtti. Ayrıca ilerleyen günlerde oyunun bir de açık beta süreci olacak. Açık beta PlayStation 4 kullanıcıları için 22 Aralık tarihinde başlayıp, 26 Aralık tarihinde sona erecek. 18 Aralık'ta ön yüklemeye açılacak açık beta sürecini denemek isterseniz, elinizi çabuk tutmanızı öneriyoruz. Ayrıca ilk betaya katıldığınız hesap ile ikinci betaya katılma şansınız da bulunuyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 19:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×