Monster Hunter World, PlayStation'a daha çok önem veriyor

Monster Hunter World, PlayStation'a daha çok önem veriyor

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 9.02.2018 - 13:24
Xbox One oyuncuları konu hakkında kızgın.

Monster Hunter World, Capcom'un şimdiye kadar yaptığı en iyi oyunlardan biri olabilir. Bir haftadan kısa bir sürede beş milyon kopya dağıtan oyunu, PlayStation 4 ve Xbox One oyuncuları doya doya oynuyor. Ancak, Xbox One oyuncuları, PlayStation 4 oyuncuları kadar oyundan istediğini alamıyor. Bunun en büyük sebebi ise Xbox oyuncularının oyunun ilk haftasında yaşadığı problemler ve aldıkları geç güncellemeler.

Monster Hunter World, PlayStation 4'e daha çok önem veriyor

Monster Hunter World'ün raflarda yerini aldığı ilk günden beri PlayStation 4 oyuncuları oyunu çevrimiçi olarak diğer oyuncular ile oynayabiliyorken, Xbox One oyuncuları ilk hafta sadece single player olarak oyunu oynayabildi. Oyunun içerisinde yer alan Matchmake, Online Session, Join a Quest ve Respond to SOS gibi çevrimiçi içeriklere tam bir hafta boyunca ulaşamadılar. Şunun da altını çizmekte fayda var ki gelen güncellemelerle bu hataların giderildiği belirtilmiş olsa da çoğu oyuncu hala problemler yaşamakta. Monster Hunter World'ün PlayStation 4 sürümünün 1.03 olması ve Xbox One sürümünün 1.0.0.8 olması konu hakkında biraz bilgi vermekte. Bakalım Capcom konu hakkında nasıl bir yol izleyecek?

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 19.01.2021 05:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.02.2018 15:11
Tani PS4'e daha çok önem verecek satışların %80-%90'ı PS4 üzerinde aslında Xbox'a hiç çıkarmasalarda daha iyiydi Mesela Nioh gibi Hellblade senuas gibi Nier automato gibi yada belli bi süre sonra çıkarsalardı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.02.2018 14:54
Oyun fiyatları nasıl ki 60 dolar. Bizde de 60 lira satış yapılsa bizde oynarız. Oyunlar indirime girmeden oynayamıyoruz .
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.02.2018 14:03
Bu nesilde bütün oyunlar PS4 exclusive. Xbox done satışları çok kötü
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×