Monster Hunter World, PUBG'yi geçti

Furkan Güler
Furkan Güler 7.02.2018 - 10:55
PUBG'nin planları bozuldu.

Monster Hunter World seriyi revize edip daha iyi grafikler ve yeni nesil oynanış dinamikleri ile tekrar piyasaya süren Capcom, oyunun geri dönüşlerinden oldukça memnun durumda. Şimdilik sadece konsol platformlarında bulunan Monster Hunter World, hem PlayStation 4 hem de Xbox One'da daha ilk haftasında yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başardı.

Monster Hunter World, PUBG'yi geride bıraktı

Ancak oyun Xbox One platformlarında elde edilmesi zor bir başarı elde etti. Xbox One'a süreli özel oyun olarak gelen Playerunknown's Battlegrounds, ilk defa bir oyunun altında kaldı. Oyun satışları konusunda Monster Hunter World'ün gerisinde kalan Playerunknown's Battlegrounds, son 2 aydır bu listede hep birinci sırada duruyordu.

En çok oynanılan oyunun ise Fortnite olduğu söyleniyor. Ücretsiz ve kaliteli bir Battle Royale modunun olması sebebi ile oyunun neden çok fazla oynandığını tahmin edebiliriz. Eğlenceli dinamikleri ve sürpriz dolu co op dinamikleri ile birlikte Monster Hunter World ise sonbahar aylarında PC platformuna gelecek. Oyunun Xbox Anywhere desteğinin olup olmayacağı ise belli değil

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 6.05.2021 23:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
kahvebitti
kahvebitti 8.02.2018 13:07
Asıl rekorunu pc platformuna çıktıgında gerçekleştirecektir
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2018 12:33
Bu oyun çok boş ve amaçsız gibi geldi. Hep aynı şeyi yapmaktan yakınan oyuncular bundan sıkınmıyor mu? Laf atmıyorum yanlış anlaşılmasın, oynanış videolarına baktım bol bol ama ne bileyim çok sıkıcı geldi bana.
Naru61
Naru61 8.02.2018 10:26
İzlemekle oyun hakında kanıya vatmak yanlış bir düşünce.Oyunu oynayınca yorum yapmak daha mantıklı
napolyon07
napolyon07 7.02.2018 17:52
Katiliyorum bence de cok bos
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2018 18:28
Bence once oyna oyuna alis yaratiklardaki yapay zekayi gor sonra gel.Ben de zeldayi cok sıkıcı buluyorum ama 10/10 aliyor.Gercekten monster hunter oynarsan bir oyunun nasil seni dunyadan soyutladigini gorursun
Kalan Karakter : 300 Gönder
Monster Hunter World, PUBG'yi geçti

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×