Monster Hunter World'ün yeni etkinliğinde 16 kişi avlanacak

Monster Hunter World'ün yeni etkinliğinde 16 kişi avlanacak

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 18.04.2018 - 00:02
Oyuna yeni eklenen ejderha, oyuncuları zorlayacak

Monster Hunter World'ün konsollarda yakaladığı başarıyı tartışmamıza bile gerek yok. Ocak ayında yayınlanan oyun, kısa zamanda büyük bir hayran kitlesine kavuşarak, serinin en çok satan oyunu haline geldi. Oyuncularına dolu dolu içerik sunan ve yeniliklerini eklemeye devam eden oyunun bir sonraki etkinliği, oyuncuların şimdiden dikkatini çekti. Bugün yayınlanacak olan bu etkinlik, Monster Hunter World'de oyuncuları en çok zorlayan Elder Dragon'lara bir yenisini ekleyecek. Kulve Taroth isimli bu Elder Dragon o kadar güçlü ki öldürmek için 16 kişiye ihtiyacınız olacak.

Monster Hunter World'ün yeni etkinliğinde 16 kişi yaratık avlayacak

Normal bir yaratığı öldürmek için dört kişi gerektiğini göz önünde bulundurursak, bu gerçekten büyük bir rakam. Kulve Taroth Siege adı altında yayınlanacak olan bu etkinlik, Capcom'un açıklamasına göre çok zor olacak. Kaç oyuncu olursa olsun zorluk seviyesi aynı kalacak olan bu etkinlikte başka oyuncuları çağırmanıza yarayan SOS Flare de kapalı olacak. Bu yüzden takımınızı iyi seçmenizi ve 16 kişi olduğunuzdan emin olmanızı öneririm. Yeni Elder Dragon Kulve Taroth, etkinlik sonrasında normal bir zorluk seviyesi ile oyuna eklenecek.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2020 01:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.04.2018 13:01
dağ keçisi gibi elder dragonmu olurmuş
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×