Monster Hunter'ın filmi geliyor! Filmin baş rolü belli oldu!

Monster Hunter'ın filmi geliyor! Filmin baş rolü belli oldu!

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 13.05.2018 - 13:22
Capcom, Monster Hunter filmi için düğmeye bastı

Oyundan uyarlama filmlere bir yenisi daha katılıyor. Gelen haberlere bakacak olursak Capcom, özellikle son oyunu ile büyük övgü alan Monster Hunter evrenini beyaz perdeye aktarmaya hazırlanıyor. Üstelik baş rolünde oyun filmlerinden aşina olduğumuz bir isim de var.

Monster Hunter'ın filmi geliyor

Variety sitesinin haberine göre daha önce Resident Evil filmlerinde de karşımıza çıkan Milla Jovovich, Monster Hunter uyarlamasında da baş rolde yer alan oyunculardan biri olacak. Aynı zamanda Jovovich'in eşi olan Paul W.S. Anderson tarafından yönetilecek olan filmde Jeremy Bolt ise yapımcılık görevini üstlenecek. Constantin Film imzasını taşıyacak olan filmin bütçesi konusunda da bazı bilgiler gelmiş.

Monster Hunter'ın filmi geliyor! Filmin baş rolü belli oldu!

Yine aynı habere göre Monster Hunter filminin tam 60 milyon dolarlık bir bütçesi bulunuyor. Filmin prodüksiyon aşamasının ise Eylül ayı gibi başlayacağı gelen haberler arasında. tabi filmin nasıl bir senaryo işleyişi ve konuya sahip olacağı şimdilik belli değil. Son oyunun başarısını göz önüne alırsak muhtemelen onun üzerinden gidecektir. Umarım Resident Evil tarzı tarzı bir işleyiş ile karşılaşmayız. Her ne kadar aksiyon olarak göz önüne aldığımızda sınıfı geçse de bir oyun uyarlaması olarak RE serisi çok geride kalmıştı.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2020 17:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.05.2018 08:31
60 milyon dolar bütçe mi? Dandik bir film daha geliyor anlaşılan...
MK Okuru
MK Okuru 14.05.2018 15:30
gunumuz dunyasında az
MK Okuru
MK Okuru 14.05.2018 11:21
60 milyon dolar azmı? :))
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.05.2018 22:20
Bunun eline verecek büyük kılıcı dehşet olur.. Ama samuray verirler..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.05.2018 19:05
resident evil filmi aksiyon olarak nasıl sınıfı geçti üstadım ya zombilere karate yapıyordu jovovich. oyun ne kadar iyiyse tam zıttı bir film serisi yaparak insanların beklentisini mahfettiler. karı koca demekki capcom'dan alacaklı yada hisse sahibi baksanıza sürekli hit oyunları film yapıyor bunlar
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×