Monster mağazasını oturduğunuz yerden dolaşın

Monster mağazasını oturduğunuz yerden dolaşın
Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 18.07.2017 - 17:00
Özel olarak kaydedilen 360 derecelik görüntüler sayesinde kullanıcılar Monster Notebook’un Kadıköy’de yer alan mağazasını artık oturdukları yerden gezebilecekler
Ürettiği oyun bilgisayarlarında donanım sektörünün en yeni teknolojilerine yer veren Türkiye’nin oyun bilgisayarı markası Monster Notebook, yenilikçi yaklaşımını her alana yansıtıyor. Özel olarak kaydedilen 360 derecelik görüntüler sayesinde kullanıcılar Monster mağazasını oturdukları yerden gezebilecekler.

Bugünlerde evden çıkmak istemeyen veya dışarı çıkacak vakit bulamayan oyun tutkunları https://tourmake.net/monster adresine tıklayarak Monster’ın Kadıköy’deki mağazasını oturdukları yerden gezebilirler. İki katlı mağazanın tamamını 360 derece görüntüleyebilen ziyaretçiler, kullanılan özel bir yazılım sayesinde beğendikleri modelin görüntüsü üzerine tıklayarak detaylı bilgi edinebilir, arzu ederlerse anında satın alabilirler.

Monster mağazasını oturduğunuz yerden dolaşın
Monster Notebook Genel Müdürü İlhan Yılmaz’ın konu hakkındaki düşüncelerini şöyle ifade etti, “Monster olarak yeni şeyler denemeyi, en yeni teknolojileri kullanmayı ve bunları kullanıcılarımızla paylaşmayı seviyoruz. Sadece oyun bilgisayarlarına ayrılmış bir mağaza açmış olmamız da bu konudaki heyecanımızın bir göstergesi diye düşünüyorum. Tüm oyunseverlere, buraya gelip mağazamızı görmelerini tavsiye ederim. Fakat bizzat gelemeyip de burayı merak eden insanlar için de mağazamızı görme ve istedikleri bilgisayarı satın alma imkânı yarattık. Onları memnun edecek bir şey ortaya koyduğumuzu umuyorum.”

Mağazayı 360 derece gezen kullanıcılar, ekrandaki modellere tıklayarak istedikleri oyun bilgisayarını rahatlıkla ve güvenle satın alabiliyorlar. Üstelik sunulan kişiselleştirme seçenekleriyle istenilen modelin RAM veya sabit disk gibi özelliklerini değiştirerek arzu edilen gaming laptop konfigürasyonu elde etmek de mümkün.

Monster’ın performans canavarı oyun bilgisayarları hakkında daha fazla bilgi almak için http://monsternotebook.com.tr/ adresini veya Monster mağazalarını ziyaret edin.

-Basın Bülteni
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.04.2020 10:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir