Monster Notebook Abra Modeli ile Oyundaki Gücünüze Güç Katın

Monster Notebook Abra Modeli ile Oyundaki Gücünüze Güç Katın
Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 31.08.2015 - 15:25
Monster Notebook modellerinden Abra A5 V4.1, son teknoloji gelişmiş parçaları ile eşsiz bir performans sunarak oyundaki başarınızı katlıyor.
İşlemci, ekran kartı, ram ve hafıza bileşenlerinin hepsini en son teknolojilerden seçen Monster Notebook, Abra A5 V4.1 modelinde de baş döndüren hızı ile oyunseverlerin beğenisine sunuluyor.

Monster Notebook Abra Modeli ile Oyundaki Gücünüze Güç Katın
i7 ve GTX960M Muhteşem Uyumu

Yeni nesil i7 işlemci ile her türlü işlemi rahat ve hızlı bir şekilde yapabilmenize olanak veriyor. Abra A5 V4.1, 6 mb önbellekleri ile üstün bir performans sergiliyor. Özellikle Batman: Arkham City ve render işlemleri gibi yüksek işlemci gerektiren tüm uygulamaları rahat bir şekilde kullanabilmenizi sağlıyor.

2 GB 128 bit olan GDDR5 nVidia GeForce GTX960M ekran kartı ile gerçeklik hissiyatını arttıran bir oyun deneyimi yaşamanızı amaçlıyor. Yüksek çözünürlükte akıcı bir görüntü sunan GTX960M ekran kartı ile yüksek sistem gereksinimi ihtiyacı duyan her türlü oyunu rahatlıkla açabilmenizi sağlıyor. Özellikle The Witcher 3: Wild Hunt gibi oyunları en yüksek performansta oynayarak karakteri gerçek manada canlandırabilmenizi hedefliyor.

Monster Notebook Abra Modeli ile Oyundaki Gücünüze Güç Katın
Oyunculara Özel Seçenekler

8 gb olan belleğini 16 gb'a kadar arttırabilme desteği ile hem SolidWorks, 3DSMax gibi programlarda rahat bir şekilde 3D modelleme yapabilmenize olanak sağlıyor. DDR3 1600 MHz veya 1866 MHz hızındaki bellekler sayesinde istediğiniz oyunda üst bellek bant genişliği elde etmenizi sağlıyor.

Monster Notebook Abra A5 V4.1 modeli, çok yer kaplayan oyunlarınızı ya da arşivinizi rahatlıkla saklayabilmeniz için daha fazla yer sağlıyor. 3 adet sabit disk desteği ile dilediğiniz gibi veri depolama imkanı sunuyor. SSD disk ile değiştirilebilen sabit disk sürücüsü sayesinde hızı ve depolamayı bir arada isteyenlere inanılmaz disk okuma hızları sunuyor.

Multimedya uyumlu olan Abra modelini 2 ekrana bağlayabilme imkanı sağlıyor. Çoklu ekranları tek ekran gibi kullanarak daha gerçekçi bir oyun deneyimi ya da çoklu ekran ile hem oyun hem iş gibi bir çok özelliği bir arada yapabilmenize olanak tanıyor.

İçi de Dışı da Canavar Gibi!


Tasarım olarak da ön plana çıkan Abra A5 V4.1, 2,9 kg hafif yapısı ile istenilen yere rahatlıkla taşınabiliyor. Üzerinde kullanılan 15.6" Led ekranının mat özelliği ile parlak ortamlarda görüntü kaybı olmadan izlenebiliyor. Arkadan aydınlatmalı klavyesi ise karanlıkta oynamanızı kolaylaştırıyor. Klavyenin ayarlanabilir tuşları ise gireceğiniz her türlü dungeon ve raidde takımınızı taşımanızı sağlıyor. Sizi yarı yolda bırakmayan Abra modeli, kavurucu sıcaklarda bile çift taraflı termal soğutucusu ile bilgisayarınızın ısınarak performansının düşmesini engelliyor. 2 + 1 güçlü ses sistemi ve güçlendirilmiş kulaklık çıkışı ile muhteşem bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlıyor.

Monster Notebook'un güvenli ve kaliteli hizmeti ile Abra A5 V4.1 modelini sitemizden hemen alabilir, muhteşem oyun hazzını sizde yaşayabilirsiniz.
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 4.04.2020 22:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.09.2015 21:38
o kadarda övmüşlerki insanları resmen kandırmanın peşindeler . aynı fiyata çok daha iyi masaüstü pc alınabilir ve abarttıgınız performansı gösterecegindende şüpheliyim
Kalan Karakter : 300 Gönder
Grandmasterman
Grandmasterman 12.09.2015 15:15
Abi 2gb GTX 960 var. Hiçbir farkı yok masaüstülerden. Aynı fiyata daha iyi pc toplarsın...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.09.2015 16:25
bende var kötü la az fps alıo
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir