Monster Notebook alana Riders Republic bedava veriliyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 13.11.2021 - 00:16
Monster Notebook’tan i5 veya i7 işlemcili bilgisayar alan kullanıcılar, Riders Republic ve The Rift Breaker oyunlarına sahip oluyor.

Dönem dönem dizüstü bilgisayarlarında farklı oyunlar ile işbirliklerine giden Monster Notebook'tan yeni bir duyuru daha geldi. Yapılan açıklamaya göre belli model dizüstü bilgisayarı alacak oyun severlere Riders Republic ve The Rift Breaker oyunları hediye verilecek. Ayrıca oyuncular Bless Unleashed için bazı içeriklere de sahip olacak. Yapılan açıklama ve kampanya detayları şu şekilde;

Monster Notebook’tan aksiyon tutkunları için Riders Republic kampanyası

Monster Notebook, aksiyon oyunu tutkunlarını heyecanlandıran yepyeni bir kampanyaya imza attı. Intel iş birliği ile hayata geçirilen kampanya ile Intel® Core™ i5 veya i7 işlemcili Monster Notebook alan kullanıcılar, hem Riders Republic ve The Rift Bteaker oyunlarına hem de Bless Unleashed oyun içi içeriklerine sahip oluyor.

Monster Notebook alana Riders Republic bedava veriliyor

Aksiyon ve açık dünya oyunu olan Riders Republic’te oyuncular kariyer modunda veya çok oyunculu etkinliklerde, Yosemite, Zion ve Bryce Kanyonu gibi simgesel ABD ulusal parklarında bisiklet, kayak, kar kayağı veya atlayış tulumu kullanarak mücadele ediyor. Ekstrem spor deneyimini oyunculara sıra dışı bir görsel evrende sunan Riders Republic, 269 TL fiyat etiketiyle 28 Ekim’de satışa çıktı.

Kampanyadan yararlanan kullanıcılar Riders Republic’in tam indirme erişimine sahip olmanın yanı sıra 149 TL değerindeki The Rift Breaker’in tam indirme erişimine ve 309 TL değerindeki Bless Unleashed oyun içi içeriğine erişim ayrıcalığı kazanıyor. Yerleşik yapay zekâ ve Wi-Fi 6 özellikleriyle yüksek performanslı ve kesintisiz oyun deneyimi sağlayan Intel® Core™ i5 ve i7 işlemcili Monster Notebook alımlarında geçerli kampanyadan 28 Şubat 2022’ye kadar yararlanılabiliyor. 

Intel® Core™ i5 veya i7 işlemcili Monster Notebook alan kullanıcıların, stoklarla sınırlı kampanyadan yararlanmak için Monster Notebook’un web sitesindeki kampanya sayfasından anahtar kodlarını alarak bu kodları en geç 31 Mart 2022 tarihine kadar aktive etmesi gerekiyor.

Ayrıca kullanıcılar Monster Gamer Pack Kasım fırsatları ile 1.000 TL’yi aşan içerik paketine de sahip olma fırsatını elde ediyor. En güncel duyuru ve bilgilere ulaşmak için Monster Notebook’un sosyal medya hesaplarını takip edebilir veya resmi siteyi ziyaret edebilirsiniz. 

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 6.12.2021 08:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.11.2021 19:58
ben ekim ayında 3050ti ve 11400h 16GB ram olan bir laptop aldım konudan bağımsız control centerdan performans moduna alınca oyunlarda fps 47 yi geçmiyor ama güç tasarruf moduna alınca hiçbir sıkıntı olmuyor. sanırım yazılımsal bir hata var. bilginize
Kalan Karakter : 300 Gönder
Monster Notebook alana Riders Republic bedava veriliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×