Monster Notebook, BAUSuperMassive’e Sponsor Oldu

Monster Notebook, BAUSuperMassive’e Sponsor Oldu
Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 24.04.2017 - 13:19
BAUSuperMassive, yerli oyun bilgisayarı üreticisi Monster Notebook’un desteğini kazandı
Yüksek performanslı oyun bilgisayarları ile göz dolduran Monster Notebook, hem Türkiye’de hem de uluslararası arenada elde ettiği başarılarla kendinden söz ettiren e-spor takımı BAUSuperMassive’e sponsor olduğunu duyurdu.

Cumartesi günü yapılan League of Legends (LoL) 2017 Kış Mevsimi Finali öncesinde Monster’dan gelen haber oyun camiasında sürpriz etkisi yarattı. Yapılan açıklama ile yerli oyun bilgisayarı üreticisi Monster Notebook’un finalde yarışan ve Kış Sezonu Finali'nin galibi olmayı başaran BAUSuperMassive takımına sponsor olduğu duyuruldu.

Monster Notebook, BAUSuperMassive’e Sponsor Oldu
LoL Kış Mevsimi birincisinin ve Brezilya’nın São Paulo kentinde yapılacak 2017 Sezon Ortası Özel Turnuvası’nda ülkemizi temsil edecek takımın belirlendiği karşılaşma öncesi gelen sponsorluk haberi her iki tarafta da memnuniyetle karşılanırken, Monster’ın desteğini alan BAUSuperMassive ekibi heyecan fırtınası şeklinde geçen maçta galip gelmeyi bildi.

Monster Notebook Genel Müdürü İlhan Yılmaz, BAUSuperMassive ile olan işbirliğini şu sözlerle değerlendirdi, “Hem Türkiye’de başarı sahibi olmuş hem de yurtdışında ülkemizi temsil etmiş olan BAUSuperMassive’e sponsor olmaktan gurur duyuyoruz. Oyuncular bizi seviyor, biz de oyuncuları seviyoruz. Her fırsatta ülkemizdeki oyun kültürünün ve e-sporun gelişmesine destek sağlayarak da bu sevgiye karşılık vermeye çalışıyoruz. İki Türk markasının ve oyun dünyasının iki güçlü ismi Monster ve BAUSuperMassive’in iş birliğinin her iki taraf için hayırlı olmasını diliyorum.”

Monster Notebook, BAUSuperMassive’e Sponsor Oldu
BAUSuperMassive takımının Genel Menajeri Ulaş Gülkirpik de bu büyük işbirliği hakkındaki düşüncelerini şöyle ifade etti, “Monster markası ile birlikte çalışmak bizim için büyük bir mutluluk. Ürünlerinin kalitesi ve markalarının prestiji çok yüksek. Biz de böyle bir iş ortaklığını gerçekleştirebildiğimiz için gururlanıyoruz. Ayrıca zorlu bir uluslararası arenada mücadeleyi hedefleyen bir Türk takımının, yüksek rekabetçi bir sektörde başarı yakalamış bir Türk markası ile bir araya gelmesinin de çok anlamlı olduğunu düşünüyorum. Hem sponsorlarımızı hem de takipçilerimizi en iyi şekilde yurtdışında temsil edeceğimize yürekten inanıyorum. Markalarımız için hayırlı olmasını diliyorum!”

League of Legends 2017 Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi Finali'nin galibi BAUSuperMassive Brezilya’da düzenlenecek uluslararası 2017 Sezon Ortası Özel Turnuvası’nda Türkiye’yi temsil edecek.

-Basın Bülteni
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.04.2020 21:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir