Monster Notebook ile tatilde oyun keyfini her yere taşı

Monster Notebook ile tatilde oyun keyfini her yere taşı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 22.01.2018 - 13:05
Sömestr’da oyun oynamanın keyfini gittiğiniz her yerde yaşayın

Monster Notebook, masaüstü oyun bilgisayarlarının performansını dizüstüne getiren yüksek performanslı gaming laptop’ları ile oyun tutkunlarına Sömestr’da gittikleri her yerde en sevdikleri oyunları oynama şansı sunuyor.

Özgürlüğün Tadını Çıkar

Yaklaşan yarıyıl tatiliyle birlikte pek çok aile tatil planları yapıyor. 15 günlük tatilde evde oturup oyun oynama hayali kuran oyun severler ise durumdan pek memnun değil. Fakat Monster Notebook’un her iki tarafı da memnun edecek çözümleri var. Yüksek performanslı oyun bilgisayarları ile “Dizüstü bilgisayarda oyun oynanmaz” algısını yıkan Monster, şimdi de oyun oynamak için bir yere bağlı olma zorunluluğunu ortadan kaldırıyor.

En yeni oyunları en yüksek grafik ayarlarında çalıştırabilen konfigürasyonu oldukça ince ve hafif bir gövdeye sığdıran Abra A5 ve Abra A7 modelleri ile oyun oynamanın keyfini her yerde çıkarmak mümkün. Intel Core i5 7300HQ ve Core i7 7700HQ işlemciye ve NVIDIA GTX 10 serisi ekran kartına sahip Monster gaming laptop’lar her oyunu yüksek ayarlarda bile rahatlıkla çalıştırabiliyor.

Monster Notebook ile tatilde oyun keyfini her yere taşı
Sen Nereye Monster Oraya

Tüm modellerde kullanılan 1920x1080 çözünürlükteki Full HD mat LED ekran, parlama ve yansımayı önleyen yapısı sayesinde bulunulan ortamdan bağımsız olarak en iyi görüntüyü elde etmeyi sağlıyor. Bütünüyle oyuncuların ihtiyaçlarına göre tasarlanan Abra A5 modelleri 26.9 mm ila 33.6 mm arasında değişen kalınlık ve batarya dâhil 2,3 ila 2,8KG arasında değişen ağırlık değerleri ile kolayca çantaya atılıp taşınabilecek ürünler.Abra A7 modelleri ise 27.4mm kalınlıkta ve 2.9KG ağırlıkta.

İster seyahatte, ister otel odasında, oyun tutkunları en sevdikleri yapımların tadını çıkarmak istediğinde Monster Notebook daima hazır. Monster’ın yüksek performanslı oyun bilgisayarları hakkında daha fazla bilgi edinmek ve onları satın almak için Monster’ın Kadıköy’deki mağazasını veya monsternotebook.com.tr adresini ziyaret edin. Monster hakkındaki en yeni haberler ve kampanyalar için Monster’ın Facebook sayfasını takip edin.

Basın Bülteni

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 26.01.2021 23:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.06.2018 19:18
Ben 1 ay önce abra a5 v12 aldım. Pek tavsiyem değil şahsen. Bu gün kasma ve çökme sorunlarından dolayı teknik servise verdim. Bakalım
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.04.2018 17:02
monsterin iyi yanı fazla hdd ve m2sata takılması bende kullanıyorum keşke eski monsteri getir yeni monsteri al kampanyası olsa
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2018 09:34
laptoplar içinde parasını hakeden bir firma. diğerleri outdated kalsa da bu firma hemen yeni nesil işlemci veya ekran kartını ürünlerine adapte ediyorlar. o yüzden devam yaptığınız işe.. şahsi tercihim ise masaüstü yönünde, o işe de girseler çok iyi ederler bence.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.01.2018 13:13
2 hafta önce monster abra a5 aldım aşırı memnunum
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×