Monster Notebook sömestir kampanyası ile indirimler başlattı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 4.01.2021 - 10:58
Monster Notebook, yeni yılda da yüksek performanstan taviz vermek istemeyen oyun ve teknoloji tutkunları için %10 indirim kampanyası başlattı.

Monster Notebook, yeni yılda da yüksek performanstan taviz vermek istemeyen oyun ve teknoloji tutkunları için %10 indirim kampanyası başlattı. Monster Notebook, Tulpar, Semruk, Huma ve Markut serisi modelleri kapsayan sömestir kampanyası ile Monster Notebook web sitesinden satın alınacak ürünlerde %10 indirim uyguluyor. 

Monster Notebook’tan sürpriz sömestir kampanyası

 

Stoklarla sınırlı kampanyadan faydalanmak için satın alımlarınızı Monster Notebook web sitesi üzerinden yapmanız gerekiyor. Monster Notebook’un yüksek performanslı notebooklar alanında fark yaratan ürün ve hizmetleri hakkında bilgi almak için ise Monster Notebook dijital mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

Monster Notebook dijital mağazası haftanın her günü 09.00 – 20.00 saatleri arasında Monster Notebook web sitesinde hizmet veriyor. Kullanıcılar, herhangi bir randevu sistemine tabii olmadan, web sitesi üzerinden diledikleri satış temsilcisi ile anında ve birebir görüntülü video bağlantısı yapabiliyor, merak ettikleri cihazları online olarak inceleyebiliyor ve sorularını uzman teknik ekibe sorabiliyor. 

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 21.04.2021 17:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.01.2021 11:56
seçili notebooklar ! ama ben seçmek istiyorum
Kalan Karakter : 300 Gönder
Monster Notebook sömestir kampanyası ile indirimler başlattı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×