Monster Pusat Pro Bluetooth Gamepad’lerde ikinci ürüne yüzde 50 indirim

Basın Bülteni 16.02.2022 - 11:36
15 Şubat 2022 itibarıyla başlayan kampanya kapsamında, Monster Pusat Pro Bluetooth Gamepad alımlarında ikincisi yüzde 50 indirimli olarak sunuluyor.

Monster Notebook, oyunculara ve yüksek performanslı teknoloji deneyimi arayan kullanıcılara yeni fırsatlar sunmaya devam ediyor. Monster Notebook web sitesinden ve mağazalarından yapılan alışverişlerde geçerli kampanya ile Monster Pusat Pro Bluetooth Gamepad ürününü satın alan kullanıcılar, ikinci gamepad ürününü yüzde 50 indirimli olarak satın alabiliyor. Windows 11’li Monster Notebook satın alımlarında aktifleştirilen 1 aylık Xbox Game Pass Ultimate ile birlikte oyuncular, Forza Horizon 5’te arkadaşları ile Meksika’nın uçsuz bucaksız çöllerinde yarışabiliyor, FIFA 21’de aynı takımda yer alıp rakiplere karşı mücadele edebiliyor veya karşılıklı oynayabiliyor, Mortal Kombat 11 ve UFC 4 gibi dövüş oyunlarında birbirlerini alt etmek için mücadele edebiliyorlar.

Monster Pusat Pro Bluetooth Gamepad’lerde ikinci ürüne yüzde 50 indirim

Monster Pusat Pro Bluetooth Gamepad’lerde ikinci ürüne yüzde 50 indirim

Oyuncuların oyun deneyimlerini zenginleştirerek mücadelelerine güç katan Monster Pusat Pro Bluetooth Gamepad hem notebooklarda hem Android işletim sistemine sahip telefonlarda çalışmasıyla dikkat çekiyor. 

İki adet yüksek hassasiyetli analog ile oyun içinde 360 derece kontrol imkânı veren ürün, aynı zamanda sahip olduğu Turbo Tuşu özelliği ile makro atama yaparak tek tuşla birden fazla hamle yapabilmeyi sağlıyor; böylelikle oyuncular Monster Pusat Pro Bluetooth Gamepad’in Turbo Modu ile Street Fighter gibi en sevilen oyunlarda rakiplerine üstünlük sağlıyor. 

Bluetooth ile kablosuz bağlantı kuran Monster Pusat Pro Bluetooth Gamepad’ler yumuşak tutuş ve çift titreşim özelliği ile gerçek bir oyun deneyimi yaşatıyor. Ortalama 10 saat batarya süresine sahip olan ürün USB kablosu ile kolayca şarj edebiliyor. Bu sayede oyuncular rakiplerine karşı büyük avantaj elde edebiliyor.

Monster Notebook’ta süper indirimler devam ediyor

Monster Notebook’ta indirim fırsatları devam ediyor. Monster Notebook web sitesinden ve mağazalarından yapılan alışverişlerde Abra A5 v16.7 model dizüstü bilgisayarlar 12.199 TL fiyat etiketiyle, Tulpar T5 V20.3 model dizüstü bilgisayarlar ise 19.499 TL etiketle kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

“Oynayamadığınız oyun olursa anında iade” sloganıyla oyunculara ve yüksek performans arayışındaki kullanıcılara maksimum performans vaat eden Monster Notebook, stoklarla sınırlı indirimlerden yararlanmak isteyen kullanıcılara 15 Günlük Koşulsuz İade Garantisi, Ömür Boyu Ücretsiz Bakım Garantisi gibi ayrıcalıklar da sunuyor. 

Monster Pusat serisi oyun ekipmanları ve tüm Monster Notebook ürünleri hakkında detaylı bilgi için haftanın her günü 09.00-00.00 saatleri arasında Monster Notebook web sitesinde hizmet veren Monster Notebook Dijital Mağazası’nı ziyaret edebilir, canlı destek ekibiyle görüşebilirsiniz.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 26.05.2024 15:04
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.02.2022 22:07
Keşke direk %50 indirim yapsalar.
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.02.2022 21:26
Zamanında 270 liraya xbox kolu almıştım yurtta çaldırtmıştım :'( aradan zaman geçti dedim yeni bi kol alayım, 270 liraya bu kolu gördüm bi üzüldüm ah be diye ama aldım, kol beni pişman etmedi ama bir burukluk yokta değil içimde ama şimdi sitelerine baktığımda bu kol bile 450 küsür birşey olmuş yuh!
Kalan Karakter: 300 Gönder
Monster Pusat Pro Bluetooth Gamepad’lerde ikinci ürüne yüzde 50 indirim
İlginizi Çekebilir