MONSTER® TULPAR T7 V6.1 ile Geleceğe Bir Adım Daha

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 28.12.2015 - 11:38
Masaüstünün gücünü taşınabilir hale geldi
Daha önce hiç olmadığı kadar hızlı bir ekran kartını ve üstün performanslı bir işlemciyi bir araya getiren yeni gaming laptop modeli Tulpar T7 V6.1, yepyeni bir oyun deneyiminin kapılarını aralıyor. Skylake mimarisini, GeForce GTX 980 ile bir araya getiren model, masaüstünün gücünü taşınabilir hale getiriyor.

MONSTER® TULPAR T7 V6.1 ile Geleceğe Bir Adım Daha
Beklentilerinizi Maksimuma Çıkarma Zamanı

Skylake işlemci mimarisi ilk duyurulduğundan beri, gerek sunduğu avantajlar gerekse sağladığı verimlilik artışı ile son derece merak uyandırdı. Özellikle DDR4 bellek teknolojisi ile zirveye çıkan, hem CPU hem de sistem açısından üstün yenilikleri bir araya getiren Intel’in 6. Nesil işlemcisi, profesyonel oyuncular tarafından geçer not aldı bile. Daha düşük güç yönetimi ve daha çok overclock seçeneği sunan Intel Skylake serisinin oyunculara önemli bir katkısı da yine Turbo Boost 2 teknolojisinin kullanılıyor olması. Bu teknoloji, işlemcinizi ihtiyacınıza göre düşük ya da yüksek enerji verimlilikleri arasında kullanabilmenizin de önünü açıyor.

Oyuncuların heyecanla beklediği bir diğer yenilik ise, kuşkusuz Nvidia GeForce GTX 980 ekran kartının tanıtılması oldu. Dünyanın ilk masaüstü ekran kartlı dizüstü bilgisayarı, watt başına düşen performans değerleri ile de oyuncular tarafından oldukça ilgi gördü. Günümüz oyunlarının ihtiyaç duyduğu aşırı grafik performansı ihtiyacını kolaylıkla karşılamayı amaçlayan Nvidia'nın son gözdesi GTX 980, %27’lik bir performans artışı ile hiç olmadığı kadar yüksek hızlarda bir oyun deneyimini bilgisayar ekranlarımıza getirdi. Pürüzsüz, gerçekçi ve verimli bir oyun deneyimi için Antialliasing özelliği ile birlikte gelen bu ekran kartı, aynı zamanda PhysX teknolojisi ile daha dinamik ve etkileşimli bir oyun deneyiminin kapılarını açtı.

MONSTER® TULPAR T7 V6.1 ile Geleceğe Bir Adım Daha


Maksimum Performans, Kusursuz Bir Tasarımda Bir Araya Geliyor

Monster Notebook, Tulpar T7 V6.1 modeli ile bu kusursuz birlikteliği oynanabilir bir hale getiriyor. Masaüstü Skylake mimarisini ve GTX 980 ekran kartını, mobil bir oyun bilgisayarında bir araya getiren Monster, delicesine güçlü bir performans canavarını oyuncuların beğenisine sunuyor. Eşsiz bir laptop tasarımına sahip bu yeni oyun bilgisayarı, performansıyla olduğu kadar görünümü ve kullanımı ile de dikkat çekiyor.

Oyuncular için geliştirilmiş arkadan ışıklandırılmalı klavye, etkin ses çıkışı, kusursuz bir soğutma sistemi ve genişletilebilir ekran ayarları gibi ek özellikler ile donatılmış bu model, aynı zamanda bir oyun bilgisayarından çok daha fazlasını elde etmenizi amaçlıyor. Gerektiğinde kusursuz bir multimedya merkezine dönüşebilen üstün sistem özellikli MONSTER® TULPAR T7 V6.1 modelini daha yakından incelemek için web sitesini ziyaret edebilir, ürün hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2021 11:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.01.2016 13:34
Sevgili akıllı bıdık monstercığım.Benim senden almak isteyeceğim formda bir laptop araba fiyatında olacağı için.Sen gel birde 4 lastik tak makinaya üstüne binip gideyim o parayı vereceksem.Pıtırcık monstercığım.Şöyle güçlü böyle oyun keyfi demek kolay.Giriş kelimesine ahanda nahhh şukadar fiyatı yaz
Kalan Karakter : 300 Gönder
FerdosParadise
FerdosParadise 30.12.2015 08:33
Böbreğimi mi satacağım bunu almak için ? Kesinlikle hayır...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.12.2015 07:59
12.000 e masaüstü toplar içinede 980Ti SLI koyar 4K da takılırım. Tamam notebookun olayı farklı da bu kadarda fiyat konmaz ki kardeşim. Monsterın modellerine feci zamlar yapılmış 8000 falandı bu model FreeDos olarak. Bir Windows10 4000 TL mi ediyor?
Kalan Karakter : 300 Gönder
ultrAslan
ultrAslan 28.12.2015 14:55
Bu kadar rezil bir tasarıma 12.500 tl vermek ne bileyim bana saçma geliyor. Bakın sorun bilgisayarın kalın olması falan değil. Yanlış anlaşılmasın. Mesele bu kadar biçimsiz bir kasa yapısına sahip olması. Ben insanların sadece özelliklerine bakarak dizüstü aldığını zannetmiyorum. Mutlaka tasarıma da önem veriyorlardır. Ama yani o ekran menteşesi ne kadar uyduruk duruyor. Klavyenin kasa üzerinde kapladığı alan son derece biçimsiz. Ekran çerçevesi gereğinden fazla kalın. Tabi ki özelliklerine lafımız yok. İnanılmaz drecede güçlü. Ama ben eğer 12.000 tl vereceksem sadece makinenin içeriğine vermem. Tasarımına da veririm. Ve bana inanın şu tasarım 3.000 tl'yi bile hak etmiyor. Ama özellikleri kafadan 8.000 civarı eder. Yani bu tasarımla olmaz bence. Gerçekten son derece vasat. Muadillerinde uzay üssü gibi makineler varken bunun şekli yani ne bileyim bayağı ezik kalıyor.
ultrAslan
ultrAslan 29.12.2015 04:02
Bu parayı ödeyecek gamerler bence de görsele dikkat eder haklısın. Ama dediğin gibi farkına varamadılar bir türlü. Gerçekten hoş gözükmüyor makineleri.
MK Okuru
MK Okuru 28.12.2015 21:44
10 senedir tasarımları bu şekilde rezalet, bu meblağları ödemeye hazır gamer tarafı görsel ister. Bakalım ne zaman farkına varacaklar. :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.12.2015 19:57
:D abi sadece tasarımı yüzünden gt80 titan alıcam klavye altta mouse yanda süper tasarım para biriktirme aşamasındayım ben biriktirene kadar 3-4 milyar daha fiyatı düşer isterse monster da 4 tane gtx980 birleşik olup fiyatı uygun olsa gt80 titandan vazgeçmem tasarım harikası
Kalan Karakter : 300 Gönder
MONSTER® TULPAR T7 V6.1 ile Geleceğe Bir Adım Daha

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×