Monster x GeForce RTX mağaza buluşmaları İzmir’de devam ediyor

Basın Bülteni
Basın Bülteni 30.03.2022 - 11:17
Monster x GeForce RTX Mağaza Buluşmaları, 1 Nisan Cuma günü Monster Notebook İzmir Mağazasında gerçekleşecek.

Monster x GeForce RTX Mağaza Buluşmaları’nda sıra Monster Notebook İzmir Mağazası’na geldi. 1 Nisan Cuma günü saat 15.00’da başlayacak etkinliğe katılanlar, RTX ekran kartlı Monster Notebook’ların sunduğu eşsiz oyun performansını ünlü oyun yayıncısı Tamer Yeşildağ ile deneyimleyerek sürpriz ödülleri kazanma şansı elde edecek.

Monster x GeForce RTX mağaza buluşmaları İzmir’de devam ediyor

NVIDIA DLSS teknolojisiyle geliştirilen GeForce RTX30 serisi ekran kartlarıyla donatılmış Monster Notebook’ların sunduğu performans değerlerini birebir inceleme imkânı bulacak katılımcılar, ayrıca Pusat marka oyuncu aksesuarlarında yüzde 10, seçili dizüstü bilgisayar modellerinde yüzde 5 indirim fırsatlarından da yararlanabilecek.

Monster x GeForce RTX mağaza buluşmaları İzmir’de devam ediyor

Performansın sınırlarını zorlayan NVIDIA teknolojilerini fenomenlerle birlikte deneyimleme imkânı

Geçtiğimiz hafta Monster Notebook İstanbul ve Ankara mağazalarında gerçekleşen Monster x GeForce RTX Mağaza Buluşmaları 2 bin 500’den fazla oyun severe ev sahipliği yaparak eğlence dolu anlara sahne olmuştu. Monster Notebook Kadıköy Mağazası’nda düzenlenen İstanbul buluşmasında Mete Özbey, Tuna Yurdakul ve Enis Kirazoğlu ile oyun oynayan ve sürpriz hediyeler kazanan ziyaretçiler, üst düzey teknoloji performansı sunan NVIDIA DLLS ve RTX teknolojilerinin detaylarını yakından inceleme fırsatı buldu.

NVIDIA RTX 3060 ekran kartlı Tulpar T7 V25.1.2 üzerinden DLSS destekli Dying Light 2 oyununu oynayan katılımcılar, doğal çözünürlük ayarlarından daha gelişmiş çözünürlük seviyesi sunarken aynı zamanda iki kata kadar FPS artışı sağlayan DLSS teknolojisi sayesinde nefes kesen aksiyon sahnelerini gerçeği aratmayan görüntü kalitesiyle oynadı.  

Monster x GeForce RTX Buluşmalarının Ankara ayağında ise “Unlost” Cantuğ Özsoy, hayranları ile buluştu. 5vs5 Volarant turnuvasında Cantuğ Özsoy ve ekibiyle oyun oynayan ziyaretçiler, Pusat V11 Gaming Mouse ve Pusat Gaming Mousepad ödülleri için mücadele ederken eğlenceli saatler geçirdi. Monster x GeForce RTX Mağaza buluşmaları ve devam eden kampanyalar hakkında detaylı bilgiye Monster Notebook web sitesinden ve sosyal medya kanallarından ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 14:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
Monster x GeForce RTX mağaza buluşmaları İzmir’de devam ediyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×