Moon Knight yayına girmeden, dizinin yıldızı hayatını kaybetti

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 19.01.2022 - 19:37
Moon Knight dizisinin yıldızlarından Gaspard Ulliel (Midnight Man) bir kayak kazasında hayatını kaybetti.

Moon Knight ve It's Only the End of the World yıldızı Gaspard Ulliel 37 yaşında vefat etti. Fransız oyuncunun ölümü, Agence France-Presse ve oyuncunun ailesine göre Alpler'de meydana gelen bir kayak kazasının ardından geldi.

Moon Knight yayına girmeden, dizinin yıldızı hayatını kaybetti

Aynı zamanda Bleu de Chanel kokusunun yüzü olan Gaspard, Hannibal Rising'de genç bir Hannibal Lecter'ı canlandırdı ve 2014'ün Saint Laurent'inde Yves Saint Laurent'i canlandırmasıyla büyük övgü almıştı. O zamandan beri, It's Only the End of the World (bu ona En İyi Erkek Oyuncu dalında César Ödülü'nü kazandırdı), Eva ve Sibyl'de rol aldı.

Moon Knight yayına girmeden, dizinin yıldızı hayatını kaybetti

Fransız oyuncu, 30 Mart 2022'de gösterime girecek olan Disney+ dizisi Moon Knight'da Anton Mogart / Midnight Man olarak karşımıza çıkacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 21:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
Moon Knight yayına girmeden, dizinin yıldızı hayatını kaybetti

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×