Moralimiz yüksek

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Moralimiz yüksek
Infinity Ward'da geçtiğimiz günlerde yaşanan şok gelişme, tüm oyun camiasınca şaşkınlıkla karşılanmıştı. Stüdyonun en önemli iki ismi Vince Zampella ve Jason West'in sözleşmelerine, "anlaşmaya uyulmadığı" gerekçesiyle son verilmişti. Bu aşamadan sonra ikili, Activision'a hem Call of Duty isim haklarının kendilerine verilmesi, hem de 38 milyon dolar değerinde bir tazminat davası açmıştı.

Bu gelişmelerin yankıları haliyle stüdyoda da görülmüştür. Yine de pek etkilenilmişe benzemiyor. İletişim sorumlusu Robert Bowling, ekip olarak morallerinin yüksek olduğunu, çünkü yakın zamanda çıkaracakları DLC paketinden dolayı heyecanlı olduklarını bildirdi. Ayrıca Bowling, oyuncuların vereceği tepkilerin önemli olduğunu bildiği için, DLC hakkında yorumları da merakla bekliyor. Profesyonellik bu olsa gerek.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 16.08.2022 10:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
Moralimiz yüksek

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×