Mortal Kombat 11 Friendship için özel bir video yayınlandı

Mortal Kombat 11 Friendship için özel bir video yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 19.05.2020 - 12:48
Aftermath güncellemesi ile birlikte Mortal Kombat 11'e eklenecek olan Friendship bitirici vuruşları ile ilgili bir tanıtım videosu yayınlandı.

Mortal Kombat, Mortal Kombat olalı bu kadar şirinliği bir arada görmedi diyebiliriz. Mortal Kombat 11 için geçtiğimiz günlerde duyurulan Aftermath içeriği ile birlikte oyuna eklenecek olan Friendship özelliği ile ilgili bir tanıtım videosu yayınlandı. Bu videoda oyundaki karakterlerin Friendship bitirici vuruşlarının nasıl olduğuna yer verildiğini görüyoruz. Bu videoya ve Aftermath içeriği ile ilgili bilgilere aşağıdan göz atabilirsiniz.

Mortal Kombat 11 Friendship için özel bir video yayınlandı

Epik destan Mortal Kombat 11: Aftermath’da devam ediyor. Ateş Tanrısı Liu Kang, zamanın yeni bekçisi ve Earthrealm'in koruyucusu, iki dünyanın kaderi dengede dururken yeni bir tarih oluşturmak için beklenmedik müttefiklerin ve tanıdık düşmanların yardımına başvurmak zorunda. Büyüyen oynanabilir savaşçı listesine ek olarak, yeni genişleme, kardeşi Raiden ile birlikte Earthrealm'in koruyucusu olarak görev yapan Rüzgar Tanrısı Fujin'in ve dört silahlı, yarı insan ve yarı ejderha kraliçesinin Sheeva'nın muzaffer dönüşünü içeriyor. İkonik, son derece gelişmiş sibernetik polis memuru RoboCop, franchise'da ilk kez görünecek. Kombat 11: Aftermath 'deki RoboCop, hem orijinal “RoboCop” (1987) filminde hem de “RoboCop 2” (1990) devamında popüler karakteri canlandıran aktör Peter Weller'in sesini ve benzerliğini sunuyor. Mortal Kombat 11: Aftermath ayrıca zamanla piyasaya sürülecek üç yeni karakter skin paketi içerecek.

Buna ek olarak, tüm Mortal Kombat 11 sahipleri, Klassic Dead Pool ve Soul Chamber arenaları dahil  yeni Stage’lere, rakipleri yok etmek için çevreyi kullandıkları ölümcül hareketler olan Stage Fatalities ve 90'lı yılların özelliği, oyuncuların düşmanlarını bir nezaketle indirmelerine izin veren popüler Friendships özelliklerine erişebilecekler. Bu özellikler, Mortal Kombat 11: Aftermath sürümüyle birlikte ücretsiz bir içerik güncellemesi olarak sunulacak.

NetherRealm Studios Yaratıcı Direktörü Ed Boon, “Hayranlarımız Mortal Kombat'daki hikayeden gerçekten keyif aldılar ve anlatıya devam etmekten ve kadroya Mortal Kombat 11: Aftermath ile yeni karakterler eklemekten mutluluk duyuyoruz” diyor. “Ayrıca, tüm Mortal Kombat 11 oyuncuları için ücretsiz içerik güncellemesinin bir parçası olarak Friendships ve Stage Fatalities ekleniyor. Her ikisi de nihayet franchise'a geri dönmekten heyecan duyduğumuz hayranların favori özellikleri.”

Tüm karakterler, hikaye içeriği ve oyun modlarını tek bir pakette sunan Mortal Kombat 11: Aftermath Kollection ile yeni oyuncular savaşa katılabilir. Bu derleme Mortal Kombat 11'in yanı sıra Mortal Kombat 11: Aftermath ve daha önce yayınlanmış altı indirilebilir içerik (DLC) karakteri - Shang Tsung, Nightwolf, Sindel, Terminator T-800, The Joker ve Spawn  ve 25 ek karakter görünümü içeriyor. Fiziksel versiyon bu Haziran ayında sadece Amerika kıtasında satışa sunulacak.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 9.07.2020 17:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ghost86
Ghost86 20.05.2020 14:21
Bu oyunun absürt komedi makara yöne kaymasına o kadar kılım ki. Hayır zamanında mk3 trilogyde de vardı bu zımbırtı ama bu, oyunun kendine has vahşi ve gizemli havasının önüne geçemiyordu. Dozundaydı, o kaotik ortam içinde insana ufak bir tebessüm yaşatıyordu sadece. Şimdi şu gelinen hale bak; gerek cutsceneler olsun, gerek olay örgüsü olsun, gerekse daha vahşi gözüksün diye haddinden fazla kasılan ve anlık etkileyiciliğini yitirecek kadar uzatılan fatality sahneleri olsun zamanının o ürkütücü dövüş oyunu, bugün adeta sirk gösterisine dönüşmüş gibi. O dövüşen gizemli ciddi savaşçılar gitmiş, yerine gösteri sunan palyaçolar gelmiş gibi. Bu oyun, bu kadar ciddiyetsiz hale dönüşmeyi haketmiyor. Son oyunda Shao Kahna yaptıklarına değinmiyorum bile! Ayaklar baş olmuş hey gidi koca kahn hey...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.05.2020 05:40
Önce adamın ciğerini sök, sonra da Friendship öyle mi? Hadi canım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.05.2020 15:51
Mı 9 x 11 satın aldım severekte oynadım ama daha almayacağım karakterleri DLC olarak zorla sunmaya devam etsinler bakalım..
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir