Mortal Kombat 11 için Joker karakterine özel ilk video yayınlandı

Mortal Kombat 11 için Joker karakterine özel ilk video yayınlandı

Furkan Güler
Furkan Güler 13.12.2019 - 17:19
Dengeler değişebilir.

Bu senenin çarpıcı dövüş oyunlarından bir tanesi olan Mortal Kombat 11, hala büyük bir oyuncu topluluğu tarafından oynanmaya devam ediliyor. Mortal Kombat 10'da oluşturduğu kitleyi başarılı bir şekilde yeni oyuna getiren Nether Realm geliştiricileri, oyunun yeni karakteri Joker için ilk videoyu yayınladı. Karakterin yeni görüntüsünü gösteren videoda oyun içi herhangi bir öğe bulunmuyor. Karakterin görünüşü ise bu kez daha iyi olmuş diyebiliriz. Kombat Pack fragmanında ortaya çıkan Joker karakteri, ilk başta görüntüsü yüzünden oldukça eleştirilmişti. Injustice serisinde Joker'i güzel bir şekilde dizayn eden geliştiriciler, Mortal Kombat 11'de güzel bir tasarım ortaya koyamamıştı. Fakat geliştiricilerin, oyuncuların eleştirilerini dinlemesi sağlıklı olmuş.

Mortal Kombat 11 için Joker karakterine özel ilk video yayınlandı

Geçtiğimiz haftalarda Sindel karakterini oyuna getiren geliştiriciler, eski Mortal Kombat oyuncularının da beğenisini kazanmıştı. Son olarak Mortal Kombat 9'da karşımıza çıkan Sindel, yeni oyunda daha farklı kombo tarzlarına sahip durumda. Ayrıca Terminator ve Nightwolf'u da oyuna ekleyen yapımcılar, bakalım ilerleyen aylarda yeni bir Kombat Pack duyurusu yapacak mı?

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2021 08:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.12.2019 18:33
E harley queen de var oyunda.
MK Okuru
MK Okuru 16.12.2019 16:59
O Cassie Cage için yayınlanan bir skin sadece Mortal Kombat serisinin büyük hayranı olsam da böyle saçmalıkları desteklemiyorum Harley Quinn skini nedir yani
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.12.2019 11:06
tam bir geri zekalıya benzemiş.Joker is Koming to your mouth and face
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×