Mortal Kombat 11 Ultimate Mileena oynanış videosu yayınlandı

Ersin Kılıç 6.11.2020 - 10:39
Mortal Kombat 11 Ultimate için yayınlanan yeni oynanış videosunda serinin önemli karakterlerinden Mileena'ya odaklanılıyor.

Serinin değişmez karakterlerinden biri olan Mileena, Mortal Kombat 11 Ultimate sürümü için geliyor. Karaktere ait oynanış videosu da yayınlandı. Bu videoya ve firmanın açıklamasına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Mileena, Mortal Kombat 11 Ultimate videosunda dövüş alanına iniyor

Warner Bros. Games ve NetherRealm Studios bugün, hayranların sevdiği dövüşçü Mileena'nın dönüşünü gösteren yeni bir Mortal Kombat 11 Ultimate Oyun Fragmanı yayınladı. Shang Tsung’un şeytani klonlama deneylerinin ürünü olan Mileena, Tarkatan kanı ve Eden fizyolojisinin bir karışımıdır ve onu Baraka’nın gaddarlığı ile Kitana’nın atletik zarafetinin mükemmel bir karışımı haline getirir. Şeytani melez, olağanüstü hız, çevik akrobasi hünerlerinin yanı sıra keskin pençeleri ve klasik özel hareketlerinde yeni kıvrımlar kullanarak savaşta her iki soyun gücünden yararlanıyor.

Kronika tarafından zaman çizelgesinde öne çıkan Mileena, trajik geleceğini öğrendi - Outworld İmparatoriçesi olarak kısa saltanatı ve D'Vorah ve Kotal Kahn'ın ellerinde ölümü. Tahtını yeniden kazanmaya kararlı olan Mileena, Outworld'ün iç savaşına yeniden başladı ve önüne çıkan tüm dövüşçüleri yok edecek. Mileena, Mortal Kombat 11 Ultimate ve Kombat Pack 2'nin bir parçası olarak 17 Kasım'da yeni oynanabilir dövüşçü kadrosuna katılıyor.

Mortal Kombat 11'e zaten sahip olan oyuncular, Kombat Pack 2'yi ön sipariş ederek deneyimlerini yükseltebilirler. Mevcut Mortal Kombat 11 sahipleri ayrıca Kombat Pack 1 veya Mortal Kombat 11: Aftermath Expansion'ı satın alabilirler.

Mortal Kombat 11 Ultimate ve Kombat Pack 2 ön siparişleri, "Dark Web" Noob Saibot, "HCF" (Halt and Catch Fire) Liu Kang ve "Blood Moon" Skarlet dahil olmak üzere üç yeni karakter görünümü varyantı içeren Time Warriors Dış Görünüm Paketini oyun çıkışı sırasında alacak.

Mortal Kombat 11 Ultimate Mileena oynanış videosu yayınlandı

Mortal Kombat 11 Ultimate, daha önce piyasaya sürülen Mortal Kombat 11 ana oyunu, Kombat Pack 1 ve Mortal Kombat 11: Aftermath Expansion ile birlikte yeni oynanabilir dövüşçüler Rain, Mileena ve Rambo içeren Kombat Pack 2'nin eklenmesiyle sonsuz Mortal Kombat 11 deneyimi sunuyor.

Mortal Kombat 11 Ultimate'ın PlayStation®5, PlayStation®4, PlayStation®4 Pro, Xbox Series X | S, Xbox One konsolları, Nintendo Switch?, PC ve Stadia®'da 17 Kasım'dan itibaren dünya çapında piyasaya sürülmesi planlanıyor. Ek olarak, Mortal Kombat 11 ve Mortal Kombat 11 Ultimate sahipleri ve PS4 veya Xbox One'daki yeni alıcılar, oyunlarının PS5 veya Xbox Series X | S sürümlerine ücretsiz yükseltmelere ücretsiz olarak erişebilir.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 22.02.2024 03:39
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.11.2020 03:54
Bu oyunda iyice pra tuzağı oldu geçmiş olsun nabalım yakında street fighter v gibi olur. Belki geçer....
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.11.2020 19:18
ones kim fatality öyle
Kalan Karakter: 300 Gönder
Mortal Kombat 11 Ultimate Mileena oynanış videosu yayınlandı
İlginizi Çekebilir