Mortal Kombat 11'den Amerikan Başkanı'na gönderme

Mortal Kombat 11'den Amerikan Başkanı'na gönderme

Furkan Güler
Furkan Güler 24.04.2019 - 10:09
Geliştirici ekipten ilgi çekici hamle.

Geride bıraktığımız gün piyasaya çıkan Mortal Kombat 11, oynanış dinamikleri ve grafikleriyle oyuncuların oldukça hoşuna giden bir yapım haline geldi. Oyunun hikayesinde eski oyunlara ve filmlere göndermeler yapan geliştirici ekip, bu kez başka bir olaya daha gönderme yapmış. Amerikan Başkanı olan Donald Trump'a yapılan bu gönderme, oyuncuları şaşırttı. Outworld dünyasının düşmüş lideri Shao Kahn'ın dile getirdiği "Make Outworld great again" lafının tam manasıyla Trump'a gönderme yaptığı düşünülüyor. Mortal Kombat evreninin acımasız ve sevilmeyen kötü adamının böyle bir lafı dile getirmesi ise internette bazı Trump destekçilerini rahatsız etmiş durumda.

Mortal Kombat 11'den Amerikan Başkanı'na gönderme

Tüm bunların yanında oyunun Türkiye fiyatına zam geldiğini de belirtelim. Hali hazırda 299 TL olan oyunun konsol fiyatı 419 TL'ye yükseldi. Oyunun Premium sürümü ise 599 TL oldu. Oyunun PC sürümünün satıldığı Steam mağazasında ise herhangi bir değişiklik bulunmuyor. 102 TL'ye satılan standart sürümün yanı sıra oyunun Premium sürümü 144 TL'ye satılıyor. Eğer imkanınız varsa konsol sürümü yerine oyunun PC sürümünü edinmenizi öneriyoruz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 13:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×