Mortal Kombat dizisinden ilk görüntüler

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 8.04.2011 - 10:50
Bu kavga bitmez
Dün haberlerimizde belirttiğimiz gibi Mortal Kombat'ın internet dizisi 12 Nisan'da yayımlanmaya başlayacak. Machinima.com tarafından internete ulaştırılacak olan dizi için yeni görüntüler geldi.

Michael Jai White'ın oynadığı Jax ve Darren Shahlavi'nin oynadığı Kano'nun dövüş sahnesini aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz. Kevin Tancharoen tarafından yönetilen dizi de ayrıca Sonya Blade olarak Jeri Ryan da yer alıyor.

Dizi, YouTube'un Machinima.com kanalından izlenebilecek.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 20:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mortal Kombat dizisinden ilk görüntüler

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×