Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge filminden yeni fragman

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 9.03.2020 - 13:39
Dijital satışların yanı sıra Blu-ray ve DVD olarak çıkacak Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge animasyon filminden yeni bir fragman daha geldi

Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge animasyon filmi için yeni bir fragman daha yayınlandı. Bildiğiniz gibi Mortal Kombat için yoğun bir dönemden gçiyoruz. Yeni karakterlerin eklendiği Mortal Kombat 11 oyunu dışında seri için yeniden ele alınan bir film projesi de mevcut. İşte bu film haricinde dijital, blu-ray ve DVD olarak satılacak bir animasyon projesi daha yapım aşamasında. Daha önce kısa bir fragmanla karşımıza çıkan Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge ismili bu animasyon projesinin yeni videosunda seriden aşina olduğumuz birçok karakteri de görüyoruz.  

Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge filminden yeni fragman

Film adından da anlaşılacağı gibi Scorpion karakterine odaklanacak. Bu karakterin geçmişinden izlere de rastlayacağımız filmin merkezinde Scorpion olsa da, onun odağında Mortal Kombat hikayesinin önemli anlarına da şahitlik edeceğiz. Zaten videoda başta da belirttiğim gibi diğer karakterlerin yanı sıra Scorpion'un çocukluğuna dair önemli bir sahneye yer verildiğini ve babasının izinden nasıl gideceğini de görüyoruz.

Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge filminden yeni fragman

Fragmandaki sahnelerden de tahmin edebileceğiniz gibi R-Rated damgası yiyen, yani adına yakışır bir şekilde yetişkinlere yönelik, kanlı bir film olan Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge, 12 Nisan 2020'de dijital olarak, 28 Nisan 2020'de ise Blu-ray ve DVD olarak satışa çıkacak

Filmde ayrıca Mortal Kombat oyunlarında da Scorpion karakterini seslendiren Patrick Seitz olacağı daha önce açıklanmıştı. Tabi seslendirme sanatçısının o meşhur repliğini (get over here) bu sefer film için seslendireceğini duyacağız. Ayrıca Mortal Kombat 11'de Geras ve Sektor karakterlerini seslendiren David B. Mitchell ve 1995 yılında çıkan filmde Goro karakterini seslendiren Michael Richardson'ın da bu projede yer alacağı belirtilmişti. Filmin fragmanı ve seslendirme kadrosu şu şekilde;

Joel McHale - Johnny Cage
Jennifer Carpenter - Sonya Blade
Jordan Rodrigues - Lui Kang
Patrick Seitz - Scorpion & Hanzo Hasashi
Steve Blum - Sub-Zero
Artt Butler - Shang Tsung
Darin De Paul - Quan Chi
Robin Atkin Downes - Kano
David B. Mitchell - Raiden
Ike Amadi - Jax Briggs
Kevin Michael Richardson - Goro
Grey Griffin -Kitana & Satoshi Hasashi
Fred Tatasciore - Demon Torturer

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 12.04.2021 18:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.03.2020 19:13
aşırı dandik duruyor.
MK Okuru
MK Okuru 11.03.2020 22:12
Herşey, ama istisnasız herşey dandik. Evet doğru, haklısın kardeşim. Abi hazırda mı bekliyorsunuz nedir anlamadım. Her yapıma dandik diyen bir kitle var.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge filminden yeni fragman

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×