Mortal Kombat ve Portal aslında kardeş iki oyun

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 20.04.2011 - 13:41
İnanmıyorsanız buyrun bakın
Yarın 21 Nisan. Hayır, niyetimiz 23 Nisan'a iki günün kaldığını belirtmek değil. Yarın itibari ile hem Portal 2 hem de Mortal Kombat mağazalarda satılmaya başlayacak. Özellikle her iki oyunun da PS3 versiyonunun avantajlarından dolayı PS3 oyuncularının yarın için yapmaları gereken büyük bir seçim mevcut. Peki, mağazaya gittiniz ve iki oyun da yan yana sizleri bekliyor. Hangisini ilk önce alıp oynamalısınız? Portal mı yoksa Mortal Kombat mı?

Ya da bir Portal Kombat mı yapmalı?

Yorumlar 32
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 17:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mortal Kombat ve Portal aslında kardeş iki oyun

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×