Mortal Kombat vs. DC Universe'den son gelişmeler

Onur Kaya
Onur Kaya 3.06.2010 - 12:31
Mortal Kombat vs. DC Universe'den son gelişmeler


4 yeni karakter

Geçtiğimiz gün oyunun resmi sitesi 'www.worldscollide.com' adresinde yayınlanan MK Cast 3. bölümünde, 4 yeni karakter daha açığa çıktı. Mortal Kombat cephesinden açıklanan karakterler; ilk defa Mortal Kombat 2’de karşımıza çıkan Kitana ve Jax. DC Universe cephesinde ise Green Lantern ve Batman’in baş belası The Joker.

1 yeni arena & 1 yeni render

Yayınlanan MK Cast 3. bölümünde bir de yeni arena duyruldu. Yeni arenamız bir DC Universe yapıtı olan Superman's Fortress of Solitude.

Bunun yanında yeni duyurulan karakterlerden The Joker’e ait bir render resmi ortaya çıktı. DC Universe’in efsanevi kötülerinden The Joker’e ait render resmine aşağıdan tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Free Image Hosting at www.ImageShack.us


1 yeni oynanış video'su

Şu ana kadar açıklanan karakterlerin dövüş stilleri, özel hareketleri ve her karakterin kullanabileceği hareketlerden bahseden bu video'da, Freefall Kombat ve Close Kombat hakkında da bilgiler almak mümkün. Yayınlanan oynanış video'sunu aşağıdan izleyebilirsiniz.KAYNAK mksecrets.net


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.09.2021 00:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mortal Kombat vs. DC Universe'den son gelişmeler

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×