Mortal Kombat X'e "yeni" bir ninja ekleniyor iddiası!

Emre Günen
Emre Günen 23.12.2014 - 09:13
Yapımcı Ed Boon'un attığı tweet, Tremor'u işaret ediyor gibi.
Dövüş oyunu meraklılarının sabırsızlıkla beklediği Mortal Kombat X'in yapımcısı Ed Boon, Twitter üzerinden merak uyandırıcı açıklamalara bulundu.

Oyuncuların sorularını genellikle net biçimde yanıtlayan Ed Boon, "Mortal Kombat X'te yeni bir ninja olacak mı?" sorusuna, "'Yeni' kelimesini tanımlayın!" şeklinde ilginç bir cevap verdi.

Mortal Kombat X'e "yeni" bir ninja ekleniyor iddiası!
Üstü kapalı cevaplarına alışık olmadığımız Ed Boon'un bu tweet'i, yeni olmasa bile önceki oyunlarda bulunan ve bu oyunda da yer alacak olan alternatif bir ninja modelini akla getirdi: Tremor!

Ed Boon'un tweet'inden sonra yapılan yorumlarda, Sub-Zero ve Scorpion'ın alternatifi olan üçüncü ninja modeli Tremor'un oyuna ekleneceği iddia edildi. Ed Boon'un bu konuda sessiz kalması da Tremor'un Mortal Kombat X'te olma ihtimalini yükseltiyor.

Mortal Kombat dünyasına, 2000 yılında piyasaya sürülen Mortal Kombat: Special Forces ile dahil olan Tremor, Kano'nun da yakın bir müttefiki olarak biliniyor. 2011'de piyasaya sürülen yeni nesil Mortal Kombat'taki Challenge Tower aşamasında da gözüken Tremor'un, MortalKombat X'te yer alıp almayacağı merak konusu.
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 25.10.2021 22:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mortal Kombat X'e "yeni" bir ninja ekleniyor iddiası!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×