Mortal Kombat'ın beyaz perde aşkı

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Mortal Kombat'ın beyaz perde aşkı
Mortal Kombat, bilgisayar oyunlarının beyaz perdeye aktarılması modasını başlatan yapımların başlarında gelmekteydi. 1995 yılından itibaren çılgınca bir Mortal Kombat hastalığı başlamış ve bütün dünyayı kasıp kavurmuştu. Şimdiye kadar ardında birçok oyun, dizi bölümleri ve iki film bırakan Mortal Kombat serisi, şimdi 3. film ve bu filmi konu alan yeni oyunuyla tekrar karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Filmin ismi Mortal Kombat 3: Devastation olacak. Muhtemelen oyunun da ayn adı taşıyacağı belirtiliyor. Şimdilik oyun ve film hakkında pek bilgi verilmiyor. Karakterler, hikaye ve artistler tamamen gizli tutulmakta. Mortal Kombat web sitesine de henüz pek bir bilgi verilmiş değil. Bilgiler alındıkça, sizlere de en kısa zamanda yansıtmaya devam edeceğiz. En azından elimizde filmin ismi hazır; Mortal Kombat: Devastation
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 31.07.2021 08:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mortal Kombat'ın beyaz perde aşkı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×