Most Wanted güzeli!

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Most Wanted güzeli!
Electronic Arts merakla beklenen yarış oyunu Need for Speed: Most Wanted için yeni kızını duyurdu. Bilindiği gibi yeni Need for Speed oyunlarında artık bir gelenek haline gelen "Oyunun güzel kızı" rolünü bu kez, Van Helsing filmindeki Marishka rolünden tanıdığımız Josie Maran üstleniyor.

Bugüne kadar filmlerde yan rollerle ve dergilere verdiği pozlarla gündeme gelen güzel yıldızın bir oyunda rol alacağı haberi kendini çok memnun etmiş hatta oldukça da gurulanmış. "Video oyununda oynamak filmlerde ve reklamlarda oynamaktan çok daha farklı bir deneyim. Pek çok insanın oturma odasına davet edilmiş olmak kadar güzel bir şey." diyen güzel yıldızı ünümüzdeki günlerde Most Wanted'ın piyasaya çıkması ile bizlerde oyunun videolarında izleyeceğiz.

Most Wanted güzeli!
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.07.2021 08:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
Most Wanted güzeli!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×