Mount & Blade II: Bannerlord, Epic Games Store'da çıktı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 21.06.2020 - 10:55
Oyunun %20 indirimle Epic Games Store’da satışa çıktığını duyuran TaleWorlds, yapılan önemli değişikliklerin yer aldığı bir Blog yazısı da yayınladı

Erken erişim süreci devam eden Mount & Blade II: Bannerlord, Epic Games Store üzerinden de satışa çıktı. Oyunun %20 indirimle Epic Games Store’da satışa çıktığını duyuran TaleWorlds Entertainment, Erken Erişim’in ilk 10 haftası süresince oyunda yapılan önemli değişikliklerin yer aldığı bir Blog yazısı da yayınladı.

Mount & Blade II: Bannerlord, Epic Games Store'da çıktı

TaleWorlds Entertainment yaptığı bir açıklamayla sevilen oyunu Mount & Blade II: Bannerlord’un Epic Games Store’da çıktığını duyurdu. 30 Mart’ta Erken Erişim sürümüyle çıkan Bannerlord, oyun basınının beğenisini kazandığı gibi Steam üzerinde de %87 oranında olumlu oy alarak bu yıl platformda çıkan en başarılı oyunlardan biri oldu.

Derin ve oyuncuyu içine çeken oynanışı, sahip olduğu büyük ve canlı dünyayla oyunculara yaşattığı özgürlük hissi nedeniyle övgü alan Mount & Blade II: Bannerlord Epic Games Store’da %20 indirimli olarak satışa sunuldu. Ayrıca oyun taleworlds.com ve Steam’e ek olarak Humble Bundle ve Greenman Gaming gibi partner sitelerde de indirimli fiyattan satılacak.

TaleWorlds 30 Mart’ta Erken Erişim’e çıktığından beri pek çok güncelleme yayınlayarak performans ve kararlılık bakımından oyunu iyileştirmekle kalmayıp eklediği yeni içerik ve özelliklerle oyunu tam sürüme taşıyacak geliştirmeleri yapmaya da devam etti. Stüdyonun 30 Mart’tan bu yana gerçekleştirdiği en önemli gelişmeleri özetleyen blog yazısını https://www.taleworlds.com/en/News/359 adresinden okuyabilirsiniz.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 20.09.2021 05:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.06.2020 01:01
Lan oyun gittigidiyordan 30 TL gittigidiyordan usb si geldi çalıştırdım oldu 60tl niye veriyim ona
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.06.2020 23:43
satacağını sattı steamde
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mount & Blade II: Bannerlord, Epic Games Store'da çıktı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×