Mount & Blade II: Bannerlord, GeForce Now sistemine eklendi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 3.07.2020 - 09:20
Destiny 2'ye Highlights desteğinin gelmesinin yanı sıra NVidia'nın bulut tabalı sistemi GeForce Now kütüphanesine 12 yeni oyunun daha eklendiği açıklandı.

NVidia'nın bulut tabanlı oyun sistemi GeForce Now için yeni oyunlar gelmeye devam ediyor. Firma yaptığı açıklama ile sisteme 12 oyun daha eklendiğini duyurdu. Yapılan açıklama ve sisteme eklenen yeni oyunların listesi şu şekilde;

GeForce Now sistemine 12 oyun daha eklendi

NVIDIA, her hafta yayınladığı “GeForce NOW’da bu hafta” güncellemesinin yanında NVIDIA Freestyle oyun filtreleri desteği de dahil 3 güncellemeyi paylaştı. Buna göre;

- GeForce NOW, bugün itibarıyla NVIDIA Freestyle oyun filtreleri desteği kazanıyor.

- Destiny 2, NVIDIA Highlights destekli oyunlar arasındaki yerini alıyor. NVIDIA Highlights, oyunlardaki önemli anları otomatik olarak algılayabilmek için bulut sunucularında akıllı görüntü tanımayı mümkün kılıyor.

- 100’den fazla yapımı da eklenmesiyle Stream Yaz İndirimleri, şimdi oyun severleri daha da heyecanlandıracak yapımlarla büyüyor!

Oynarken oyunlara işlem sonrası filtreler uygulanmasını sağlayan NVIDIA Freestyle oyun filtresi, şimdi GeForce NOW üyelerinin kullanımına sunuluyor. Oyun severler, renkte veya doygunlukta yapacakları ince ayarlarla oyunların görünümünü ve havasını değiştirebiliyor veya HDR gibi çarpıcı işlem sonrası filtreleri uygulayabiliyor. Üstelik Freestyle, desteklenen oyunlarla sorunsuz bir şekilde uyum sağlaması için sürücü düzeyinde entegre edilmiş durumda.

Mount & Blade II: Bannerlord, GeForce Now sistemine eklendi

Bugün itibarıyla geçerli olmak üzere GeForce NOW’ın PC ve macOS uygulamalarına sahip kullanıcılar, pek çok farklı filtreyi oyun sahnelerine uygulayabilmek ve çok daha fazla yaratıcı özelliğe erişmek için oyun içi kontrolleri (Windows’ta CTRL-G ve macOS’te Cmd-G) kullanabilir; klavye kısayolları oluşturabilir veya Galeri’yi görüntüleyebilir.

NVIDIA Highlights, Ay’a ulaştı

Bu haftanın heyecan verici haberleri arasında Destiny 2’nin NVIDIA Highlights desteği kazanması da yer alıyor. Bungie’nin çoklu oyuncu destekli shooter’ı, artık önemli anları otomatik olarak algılamak ve kaydetmek için NVIDIA’nın sunduğu akıllı görüntü tanıma özelliğini destekleyen oyunlar arasına katıldı. Bu sayede Guardian’lar artık en zorlu görevlerini, en etkileyici Crucible zaferlerini ve en havalı engram toplama anlarını paylaşabilecek. NVIDIA Highlights, yeni yapımları destekleyerek önümüzdeki haftalarda da büyümesini sürdürecek ve fazla kullanıcıya ulaşacak.

Highlights’ın uzayıp giden yapımlar listesine yeni eklenen Destiny 2’nin yanı sıra, bu özelliği destekleyen tüm oyunların listesine buradan ulaşmak mümkün. NVIDIA, macOS desteğini ve listeye eklenecek yeni oyunları kaçırmamaları için tüm oyun severleri takipte kalmaya davet ediyor.

Bu haftanın oyunları arasında Trackmania da dahil 12 adet yeni ve yakın zaman önce duyurulan yapım bulunuyor. Buna ek olarak Epic Vault, her hafta sunduğu ücretsiz ve muhteşem oyunlarını yayınladığında, bu oyunları GeForce NOW’a en kısa zamanda getirmek için NVIDIA da iş başında olacak. Bu hafta Conan Exiles ve Hue üzerinde çalışmalar devam ediyor. Her perşembe yeni oyunlar oyuncuları bekliyor olacak.

GeForce NOW’a yeni eklenen oyunlar:

Trackmania (Epic & Uplay’de yeni oyun)
Conan Exiles (Epic Games Store)
Desperados III (Epic)
Far Cry 3: Blood Dragon (Epic & Uplay)
Hue (Epic)
Lethal League
Lost Castle
Mount & Blade II: Bannerlord (Epic)
Serial Cleaner
SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated (Epic)
Subnautica (Epic)

GeForce NOW’a geri dönen oyunlar:

The Isle

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 23.09.2021 20:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.07.2020 11:25
Merbabaa. Bin yıldır vardır. Sadece Epic sürümü de eklendi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.07.2020 11:21
Bu oyunun tam sürümünü istiyoruz artık ayrıca erken erişimden nezaman çıkıyor?
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mount & Blade II: Bannerlord, GeForce Now sistemine eklendi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×