Mount & Blade II: Bannerlord oyun mağazası GOG’a Geldi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 2.10.2020 - 16:49
Mount & Blade II: Bannerlord, sevilen dijital dağıtım platformu Good Old Games’de (GOG) satışa sunuldu.

TaleWorlds Entertainment’ın dünyanın her yanından milyonlarca oyuncu tarafından sevilerek oynanan oyunu Mount & Blade II: Bannerlord, bugün itibariyle dijital dağıtım platformu GOG’da yerini aldı. Oyun, GOG’daki çıkışına özel olarak %20 indirimle kullanıcılara sunulacak.

Hem oyuncuların hem de oyun eleştirmenlerinin beğenisini kazanmış olan Mount & Blade serisinin devam oyunu Mount & Blade II: Bannerlord 30 Mart’ta Erken Erişim sürümüyle oyunculara sunulmuştu. Oyunculara yaşattığı açık dünya deneyimi ve aksiyon rol yapma ile strateji türlerini birleştiren benzersiz oynanışı sayesinde çokça övgü alan oyun, bugünden itibaren GOG üzerinden de satın alınabilecek. Normal fiyatı $49.99/€49.99 olan Bannerlord 17 Ekim’e dek sürecek indirim kampanyası kapsamında %20 indirimle satılacak. Üstelik kampanyanın ilk haftası boyunca Bannerlord’u satın alan kullanıcılar, serinin ilk oyunu olan Mount & Blade’e de sahip olacaklar. Bannerlord'un GOG sayfasına ulaşmak mümkün.

Mount & Blade II: Bannerlord oyun mağazası GOG’a Geldi

TaleWorlds Entertainment CEO’su Armağan Yavuz, oyunun yeni bir dijital mağazada yer almasından duyduğu memnuniyeti şu sözlerle ifade etti, “Bannerlord’u GOG üzerinden oyunculara sunmaktan dolayı oldukça mutluyuz. Oyunumuzun mümkün olduğunca çok oyuncuya ulaşmasını isteriz ve GOG da harika bir oyuncu topluluğunun bir arada bulunduğu bir yer. Hepsiyle Calradia’da buluşmak için can atıyoruz.”

Mount & Blade II: Bannerlord oyun mağazası GOG’a Geldi

Erken Erişime çıktığı günden bugüne geçen 6 aylık süre içerisinde oyun üzerindeki aralıksız çalışmasına devam eden TaleWorlds performans, tek kişilik ve çoklu oyunculu modları, oynanış gibi pek çok yönden oyunu geliştirmeyi başardı. Geliştirici ekip, oyunun tam sürümü çıkana kadar da çalışmalarına aralıksız devam edecek.

GOG üzerindeki indirim kampanyasına paralel olarak, Mount & Blade II: Bannerlord Steam, Epic Games Store ve TaleWorlds’ün resmî sitesi üzerinden de %20 indirimli olarak satılacak. Üstelik serinin önceki oyunları da bu süre içerisinde %75 indirimli olarak satılacak.

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 20.04.2021 07:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
JosefStone
JosefStone 2.10.2020 17:00
bizim dolar kuruyla işimiz yohhh!
MK Okuru
MK Okuru 4.10.2020 10:12
Ben 50 liralık alıyoh. Dolar neyin bilmen.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Naru61
Naru61 4.10.2020 04:29
Oyunu baya geliştirdiler.Sürekli güncelleme geliyor.Helal.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.10.2020 17:28
Dün oyunu 16 gb kadar yükledim, ertesi gün sabah yüklemeye devam etmek yerine, yeterli disk alanı yok hatası verim, oyunu yüklemedi. Ben de tamamen sildim oyunu. Erken erişimden çıkınca yükleyeceğim artık.
Naru61
Naru61 4.10.2020 04:26
Oyun ile alakası yok.Bende de birçok oyunda aynı hata oldu.Sorun indirdiğiniz yer ile alakalı.Lüften bu tür durumlarda araştırma yapınız.Direkt suçlayacak bir şey aramayınız.
EdgeTypE
EdgeTypE 3.10.2020 13:31
Oyunla alakası yok bunun. İndirme platformunun sorunu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.10.2020 21:54
GOG türkiye kuruna özel fiyatlandırma yapıyor mu ben göremedim?
----------------------------
Henüz yapmıyor ne yazık ki.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mount & Blade II: Bannerlord oyun mağazası GOG’a Geldi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×