Mount & Blade II: Bannerlord'da suç ve ceza sistemi nasıl olacak?

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 9.02.2019 - 16:21
Her suçun bir bedeli vardır

Mount & Blade II: Bannerlord'da suç ve ceza sistemi nasıl olacak? Her hafta geliştirici firma Taleworlds, yeni bir geliştirici günlüğü yayınlıyor. Bu haftanın blogunda ise oyunda yer alacak olan suç ve ceza sistemi üzerinde durulmuş.

Mount & Blade II: Bannerlord ne zaman çıkacak?

Mount & Blade II: Bannerlord'da suç ve ceza sistemi nasıl işleyecek. Yayınlanan yeni geliştirici günlüğünde şu açıklamalar yapılmış;

* Gerçek hayatta olduğu gibi Mount & Blade II: Bannerlord'da da işlenen suçlar cezasız kalmayacak. Tabii kendinizi kanunun da üstüne getirmediğiniz sürece. Suç puanlama adı verilen sistem, oyuncuların suçlarını takip eder.
* Sistemin amacı oyuncuları kontrol altında tutmaktır. Bu sistem oyuncuların maceraları boyunca farklı bir yol izlemelerine izin veren daha derin bir deneyim sunuyor.
* Mal kaçakçılığı gibi küçük suçlardan, kervan basmak  gibi biraz daha ciddi olarak kabul edilebilecek suçlara kadar Kalradya'da pek çok suça karışmak mümkün olacak.
* Sistem, gerçekleşen eylemin ağırlığına göre işlenen suçlara sayısal bir değer atar. Suçlar hafif, orta ve ağır olarak sınıflandırılır. 


Yorumlar 25
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2021 18:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.02.2019 18:16
Beyler napalım biliyomusunuz oyun çıktığında demoları oynayalım bi kaç ay bekleyin internete korsanı düşer herkes korsan oynasın bakalım ozaman anlayacaklar geç ve değmeyecek bi oyun yayınladıklarına
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.02.2019 08:39
Her mount and blade haberi altında o kadar çok boş konuşan sebi var ki. Oyun ile aralarında oluşan duygusal bağdan mütevelli üzüntülerini saçmalayarak dışarı vuruyorlar. Acele etmeyin. İyi hoş olsun geç olsun.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Disasterboy
Disasterboy 12.02.2019 22:52
sistemlerini geçtim oyunun steam'de ön siparişi bile çıkmamış oyun halen daha TBA konumundadır bunu unutmayın şu an ne desek sadece teoriden ibaret fakat önceki oyunlarına nazaran taleworlds'ün oyuna craft sistemi gibi güzel ve yeni özellikler ekleyeceğini zaten çoğu kişi biliyor benim tek umudum bu oyun dead island 2 gibi yapımından vazgeçilme durumuna gelmesin ve yapay zekası far cry mafia 3 gibi rezil olmasın insan zaten başka birşey istemez bunların dışında
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.02.2019 13:34
Çıksın da biz keşfederiz. Torunlarıma mirad kalacak bu gidişle...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.02.2019 13:27
ulan üniversiteye başladım ortaokulda oynuyordum halen çıkacak. artık zevklerim değişti çıksa neden alayım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mount & Blade II: Bannerlord'da suç ve ceza sistemi nasıl olacak?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×