Mount & Blade II: Bannerlord'un kuşatma modu ile ilgili yeni ayrıntılar

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 14.04.2019 - 18:50
Kuşatmada kale içinde savaş

Mount & Blade II: Bannerlord'un kuşatma modu ile ilgili yeni ayrıntılar paylaşıldı. Taleworlds'un her hafta düzenli olarak yayınladığı bloglarda, bu haftanın konusu Kuşatma moduydu. Geliştirici firma kuşatmalar ile ilgili yeni bilgiler paylaştı.

Mount & Blade II: Bannerlord'un kuşatma modu ile ilgili yeni ayrıntılar paylaşıldı

Kuşatmalar Mount & Blade deneyiminin tam merkezinde yer almaktadır. Bunlar, savaşın kaderini değiştirebilecek acımasız olaylardır. Köylerin ve kaynaklarının kalelere bağlı olduğu Bannerlord'da, bu çok önemlidir. Çünkü bir kale kaybı, savaş makinesini beslemek için gerekli hayati bir kaynağın kaybına neden olabilir. Kuşatmalarda bir kale almak sandığımızdan daha zorlu olabilir, savaş kalenin iç kısımlarında devam edecektir. Kalenin içine girdiğinizde savaş sona ermeyecek, geri çekilen düşman birlikleri daha sonra toplanarak bir saldırı gerçekleştirebilecek.  Kalenin içinde  süvariler ve menzilli birlikler etkisi olacak. Savaşın gerçekleşeceği yer kalenin içi olacak. Mücadele başlamadan önce lordun büyük salonunu keşfetmek için vaktiniz olacak. Bu alanda sınırlı sayıda düşman olacak. düşmanlar belirli yeniden doğma noktalarında doğup savaşa katılacak. 

Yorumlar 11
MK Okuru
MK Okuru 3.07.2022 10:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.04.2019 21:53
Dalğa geçiyorlar artık bi çıkarmadılar oyunu yani artık oynama hevesimde kalmadı bu yazıyı görüyorlaraa utansınlar.
MK Okuru
MK Okuru 19.04.2019 20:03
Cıkardıkları haberlerde yok atın dızgınlerını tutabılıcekmısız yok atımızın saçı sallanacakmış çok büyük bır başarıymış gıbı bu tıp haberler sunuyorlar bıze...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.04.2019 00:49
Warband'de olan şeyleri yeni bir şeymiş gibi anlatıyorlar sürekli. Kuşatma kale içinde devam edecekmiş, parti hızı asker tipine bağlıymış... Artık insanlarla dalga geçtiklerini düşünmeye başladım.
MK Okuru
MK Okuru 15.04.2019 13:40
Cok sukur simdi anladin talewordsun M&B 2 Bannerlord bekleyicileri ile dalga gectiklerini... cikis tarihi haricinde her turlu bos haber cikariyorlar yeter bu nedir Allah askina
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.04.2019 12:57
Çıkarmıcaz deyin artık herkesin gerçeği bilmeye hakki var
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.04.2019 23:45
Maşallah elhamdülillah Allah nazardan saklasın taleworld bannerlord ekibi tez zamanda kazasız belasız dlcsiz updatesiz bugsız eksikleri olmadan en optimal halde çıkartırsınız inşallah m&b bannerlord'u Amin
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.04.2019 22:10
Yawwwww cikmiycakmi bu oyun hala ya yeter Turkiye bu yuzden ilerlemiyor.....
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mount & Blade II: Bannerlord'un kuşatma modu ile ilgili yeni ayrıntılar

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×