Move mu, Kinect mi sorusuna ahtapottan cevap

Emre Günen
Emre Günen 11.11.2010 - 10:23
Ahtapot Paul'den sonra şimdi de kuzeni merak edilenleri yanıtlıyor.
Kahin Ahtapot Paul, Almanya'da düzenlenen Dünya Kupası'nda finalde Almanya'yı yenerek kupayı alan İspanya'nın kazanacağını önceden bilmiş ve gündeme oturmuştu. Kahin Ahtapot Paul'un ölümünün ardından yeni bir ahtapot arayışı içine giren çılgın istatistikçiler, şimdi de Ahtapot Paul'ün kuzeni Ollie'yi kahin olarak belirledi.

Oyun dünyasında son dönemin en çok merak edilen konusu olan Move mu, Kinect mi sorusunu da Ollie'ye sormuşlar ve bakalım kim kazanmış.

İşte, Ahtapot Ollie'ye göre, "Hangi hareket algılayıcı sistem daha çok satacak?" sorusunun yanıtı:


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 05:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
Move mu, Kinect mi sorusuna ahtapottan cevap

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×