Move satışları ne alemde?

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 30.11.2010 - 17:12
Move vs Kinect
Bugün sizlere Kinect'in 2.5 milyon sattığının haberini vermiştik. Bir satış haberi de Kinect'in rakibi Move için çıktı.

Move satışları ne alemde?

Çıktığı günden bu yana PlayStation Move dünya çapında Sony Computer Entertainment'in resmi açıklamasına göre 4.1 milyon adet sattı. Hem Move hem de Kinect'in yüksek satış rakamları gösteriyor ki; oyuncular oyunu oynarken hareket algılama teknolojilerini istiyor ve benimsiyor. Bundan sonraki konsolların en çok merak edilen yanlarından birisi de nasıl bir kontrol mekanizmasına sahip olacağı olacak.
Yorumlar 15
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 14:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
Move satışları ne alemde?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×