Mr.Bean'in PS2 yolculuğu

Çağın Devecioğlu
Çağın Devecioğlu 3.06.2010 - 12:31
Mr.Bean'in PS2 yolculuğu

Mr.Bean'in PS2 yolculuğu

İngiltere'de izlenme rekorları kıran mini TV dizisi Mr.Bean'in oyunu Play Station 2'ye geliyor. Yapımını Blast Entertainment'ın üstlendiği oyunun ana karakterini, Mr.Bean'in ta kendisi yani "Rowan Atkinson" canlandıracak. Macera tarzındaki oyunda bizler Mr Bean'i yönetirken kız arkadaşımız Irma Gobb'un da yardımıyla ve tabi türlü sakarlıklarla tuzaklardan kurtulup "Kayıp Teddy"i bulmaya çalışacağız.

Öte yandan, izleyici araştırmaları 11 yaşın altındaki çocukların %92'sinin "Mr.Bean seveni" olduğunu; %67'sinin ise Mr.Bean'nin Tv serilerini ve filmlerini izlediği gösterirken oyunun hedef kitlesinin de 11 yaş altı çocuklar ve aileleri olduğu belirtiliyor.

Oyun hakkında açıklamalarda bulunan Blast Entertainment yöneticisi Sean Brennan, Mr. Bean'in yakaladığı başarıyı interaktif eğlenceye taşımak istediklerini belirtirken; mini dizi ve Mr Bean filmlerinin yapımcısı Katherine Senior ise "Mr.Bean'in dünya çapında tanınan güçlü bir karakter olduğunu oyunun yapılmasının da doğal bir süreç olduğunu" söyledi. Mr Bean'i interaktif ortama başarılı bir şekilde taşıyacaklarını ifade eden Katherine Senior "bu iş için Blast Entertainment mükemmel bir ortak" dedi.

Mr.Bean'in PS2 yolculuğu

Unutmadan Mr. Bean'in son filmi "Mr. Bean Tatilde" 18 Mayıs'ta vizyona girecek. Oyunun çıkış tarihi hakkında resmi bir açıklama yapılmasa da, oyunun çıkışının filmin vizyona giriş tarihi ile birlikte olması bekleniyor.

Kaynağa ulaşmak için tıklayınız.


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.08.2021 11:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mr.Bean'in PS2 yolculuğu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×