Mutlu yıllar Sonic!

Mahmut Saral
Mahmut Saral 27.06.2010 - 15:35
Sega'nın oyun dünyasına kazand
Sega'nın oyun dünyasına kazandırdığı mavi kirpi Sonic, on dokunuzcu yaş gününü kutluyor. İlk kez 23 Haziran 1991 tarihinde oyuncularla buluşan Sonic, dün itibariyle 19 yılı geride bıraktı. Sonic serisi, bugüne kadar 70 milyondan fazla satıldı ve yeni oyunlar da yolda. Biz de Merlin olarak Sonic'in doğum gününü kutluyoruz. Mutlu yıllar!

Mutlu yıllar Sonic!
Sonic'in düzenlenen doğum günü partisinde ben de yer aldım. Oyunlarda göründüğü gibi pek de ufak tefek değilmiş. Yine de iyi arkadaş olduk. Dr. Eggman... Kork bizden!

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 03:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mutlu yıllar Sonic!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×